Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális, hogy a szobabicik...

Az normális, hogy a szobabiciklit nem ugyanolyan tekerni, mint a rendeset? Mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
(Ja, amúgy mit csinál a "scanner"?)
2021. nov. 2. 10:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
#10: Mondjuk miért nem próbálod ki, tekersz vele egy héten keresztül minden nap 50km és majd egy hét múlva beszámolsz, hogy mennyire hatásos.
2021. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam vannak itt nálam tapasztaltabbak is :D
2021. nov. 2. 14:19
 13/21 anonim válasza:
#12: Nekem eszembe sem jutna feltenni egy kérdést, ha már ott van valami is a szobámban (pl egy szobabicikli), egyből az lenne az első, hogy elolvassam a leírását, vagy annak hiányában kipróbálnám! :-)
2021. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tekerhetek rajta én is?
2021. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy másabb. Az olcsóbb kategóriák alapvetően hiába állítasz rajta erősséget, nem tudják érdemben növelni az ellenállást. A drágábbak már igen, de hát mint írtam a drágák...

Plusz azt is vedd figyelembe, hogy nincs ellenszél sem, nem kell megállni, újraindulni és lendületbe kerülni stb. Teljesen más érzés, és igen, többet is kell tekerni egy szobabiciklivel ugyanannyi kalória elégetéséhez.


DE mivel nem versenyre készülsz, nincs nagy célod vele, így teljesen megfelel ha ráülsz és tekersz fél vagy 1 órát rajta. Úgyis csak kardió a cél, ahhoz pedig tökéletes.


A kérdésre pedig annyit, hogy én előbb nézek utána a dolgoknak, és utána vásárolok amennyiben tetszik. Ha pedig már megvetted, akkor konkrétan édesmindegy.

2021. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
OK, akkor nekem megfelel, más meg ilyen olcsón úgysincs
2021. nov. 2. 16:46
 17/21 anonim ***** válasza:
Sok volt? Kijött még épphogy?
2021. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem volt sok
2021. nov. 2. 22:25
 19/21 anonim ***** válasza:

Ahogy én észrevettem a pedál szár hossza rövidebb a sima szoba bringákon. Kb gyerek bringa hosszúságúak. A spinning bringa rendelkezik olyan adottságokkal és állíthatósággal, hogy tényleg ugyanolyan, mintha az igazit tekerném.

Meg ugye az sem mindegy, hogy gumiszalag adja az ellenállást, vagy mágnestárcsa. De ha már megvetted, akkor előveszel egy mérőszalagot és leméregeted a sima bringád ülés, kormány magasságát,ülés kormány távolságát a pedálhosszt, és beállítod ugyanolyanra a szobabringádat.

2021. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Befér azért a szobába, nem foglalja el a nagy részét?
2021. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!