Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális, hogy a szobabicik...

Az normális, hogy a szobabiciklit nem ugyanolyan tekerni, mint a rendeset? Mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés
(Ja, amúgy mit csinál a "scanner"?)
2021. nov. 2. 10:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A szobabicikliken a hajtókar rövidebb, mint az igazi bringákon. A geometria is más. Nekem még a spinning gép is idegen, nagyon messze van a versenygeometriás bringáktól.

A spinninget utálom a lendkereke miatt. Elvben azért ilyen, hogy a kinti bringázás élményét adja, de egy normális brnga szabadonfutós.


Tehát nem ugyanolyan tekerni, mert nem ugyanúgy ülsz rajta.

Görgőzni szoktam télen és az sem ugyanolyan, mint a kinti tekerés, pedig a saját bringámat teszem az állványba.

Nincs menetszél, ezért nagyon hamar meleg lesz és ömlik az emberről a víz.

Inegerszegény a környezet, ezért nekem nagyon nehezen megy el a pulzusom, azaz egy kint könnyedén kitekert pulzus, az bent már a megpusztulok kategória.


És ezzel már el is jutottunk oda, hogy mindegyik egyforma: unalmas. A szobabiciklizés azért nem efektív, mert a legtöbb ember max 3x ül rá fel.

2021. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!