Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Halotestin a Fluoxymesterone-t...

Halotestin a Fluoxymesterone-t mikor érdemes bevenni? Edzés előtt vagy után?

Figyelt kérdés

Érdemes lehet hideg-meleg váltózuhanyt nyomni utánna? Illetve a liposzomális peptid Multivitaminomat bevehetem mellé? Nem ütik egymást?

25mg megy most egy nap 2 részre osztva, 2-4 kis adagra



#fehérje #tömegnövelő #glutamin #BCAA #arginin #kreatin hiper mono mátrix
2021. nov. 10. 11:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Válaszokat szeretnék kapni!


Köszönöm

2021. nov. 10. 13:09
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Jelentve!

Rohadtul elegem van (nem csak nekem), az általad feltett kokszos troll kérdéseidből.

2021. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csípem Kokkost! Ducibucival ellentétben ő nem egy beteg nyomorék, hanem vannak szellemes trollkodásai is. Viszont a kokszos-drogos kérdéseken én is mindig meglepődök, hogy a moderátorok hogy nem törlik másodpercek alatt. Bezzeg ha valaki fűről vagy kokainról írna ki kérdést, akkor az egy pislogás alatt törölve lenne.
2021. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgysem az van benne, szóval mindegy
2021. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha netán valami hülye rátalálna erre a kérdésre,és elhatározná hogy szedné:


Ez az egyik legkárosabb szemes kox a májra,anabolikus hatása csekély,de nagyon erős androgén. Erőemelők szedik inkább. Zsíros bőr,aggresszió,tuti hogy lesz.

2021. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kokkosnak jóval ötletesebbek, kreatívabbak a trollkérdései.
2021. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem te az életben nem láttál nem hogy halotestint de multivitamint sem. Egy fél borsó nagyságú tablettát (ami bájdevéj 5 vagy 10 mg gyártótól függően) 2-4 kis adagra? Az meg a másik hogy ha te tényleg 25 mg Halotestint nyomnál akár csak egy hétig, akkor most nem tudnál ilyen baromságokat írni - mivel egy kórházban várnád az új májad.

5-ös: summázva, testépítőknek semmi értelme szedni mert 0 hatása van a fizikumra, kizárólag az erőt növeli meg

2021. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ha nem értesz valamihez inkább nézz utána legközelebb :)

1.25mg halotól 1 hét után májra várna kórházban? A terápiás dózis nem műthető rákos betegeknél 40mg.

2. 0 hatása van a fizikumra?😂Testépítőknél ugyanúgy hasznos szer a nagyon magas androgén hatása miatt. Annyira 0 hatása van, hogy megfelelő testzsírnál az erős androgének fényévekkel jobb, teltebb, kerekebb formát adnak. Verseny előtti napokban hatalmas eredményeket lehet vele elérni, ha valaki elég száraz. Alkalmazzák is páran, de a metha jobban elterjedt, mert nem annyira toxikus.

2021. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Btw oda süllyedt az oldal színvonala, hogy tényleg törölni kéne a kokszos kérdéseket, mert a sok tudatlan ontja alattuk a fxságot, amit ha egy amatőr elolvas és neadjisten' elkezd követni, akár komoly egészségügyi problémái is lehetnek.
2021. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7es pupák vagy a témához
2021. nov. 11. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!