Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbáltátok Tari Ádám étrend...

Próbáltátok Tari Ádám étrend és edzéstervét?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak fent szép eredmények a weboldalán, de a nem megfelelő eredményt nyilván nem teszi ki :)
2021. dec. 10. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem kérdés, hanem hirdetés vagy apróhirdetés!
2021. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is fogom kipróbálni.
2021. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1/2 nem értem hogy mi apróhirdetés elkezdtem edzeni két hete, de a saját tudásom nagyon kevés és Ádám tűnt a legszimpatikusabbnak akitől otthoni edzéshez tudok tanácsokat kérni..
2021. dec. 10. 19:55
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Minek probalnank? Az ra van szabva nem rank. Meg am se nagy szam az ember
2021. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Elvileg egyedileg állítja össze neked.
2021. dec. 10. 20:16
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez ne legyen már ekkora extra 2021-ben. Emiatt ne kelljen már Tari Ádám típusú kamu fitnesz YouTubereknek kincsengetni azt a rengeteg pénzt.

Otthon szeretnél súlyzós edzést folytatni? Szükséged van egy programra, továbbá egy kialakított étrendre? Én fele annyiból vállallak, amennyiből Tari Ádám odacsap neked valami netről letöltött szart. De kereshetsz más személyi edzőt is. Vannak egy páran.

2021. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Aki komolyan szeretne edzeni, az nem foglalkozik ilyen Tari féle bohócokkal.
2021. dec. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki nulláról kezd bele az életmódváltásba vagy testedzébe pár hónap alatt fog fejlődni egy bizonyos szintet még rossz genetikával vagy étrenddel is.


Manapság a neten minden fellelhető... kalóriát, makrót mindent lehet számolgatni, videó megosztók telítve vannak a fitness videókkal, gyakorlatok bemutatásával.

De ha nagyon alaposan akarsz lenni leugrasz pár alkalommal a terembe és biztos lesz néhány arc aki segít ebben abban.


Szerintem tök felesleges személyi edzőt fogadni.


A telesz*#rt zokni alakú vagy ellenkezőleg 40kg ts/kocka has féle okjs személyi edzők kissé hiteltelenek már...:D

2021. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Úgy nézek ki mint egy gyík, abból is az anorexiás. És igen egy konditerem van felénk de az amikor én tudok lemenni akkor tömegnyomor van amit én annyira nem szeretek.
2021. dec. 11. 07:36
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

abból a pénzből, amit legombolna "tanácsadásért" ( értsd behelyettesíti a nevedet meg az adataidat egy word documentumba, átkonvertálja pdf-be, plusz rak rá vízjelet) beávásrolhatnál pár kgnyi súlyzót, és tudnál otthon edzeni.


személyi edzőhöz akkor van értelme menni, ha koxot akarsz venni, és nincsenek kapcsolataid.


De mindenki arra költi a pénzét, amire akarja, nem azt mondom, hogy hú de sokat kér, ahogy nézem 8ezer /étrend / edzésterv 6 hétre, de abból a pénzből vehetnél 2 15kg-s súlyzót.

2021. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!