Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tartja mindenki olyan...

Miért tartja mindenki olyan nagyra Arnoldot, miközben Joe Weider volt, aki ennyi és ilyen jó marketinget adott a testépítésnek?

Figyelt kérdés
Weider nélkül Arnold csak egy sima edző lenne valahol Münchenben, a testépítés meg még mindig egy underground sportág lenne.
2021. dec. 19. 13:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mintha engem, mint mérnököt felkarolna a Ferrari tulajdonosa és befutnék.
2021. dec. 19. 13:20
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
A felszínesség...
2021. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Arnold nélkül meg ki figyelt fel volna Weiderékre meg a testépítésre?


Értem a kérdésed, de a valóságban ez egy teljesen win-win szitu volt. Arnold ugyanúgy marketinget adott Weidernek, ahogy Weider Arnoldnak. Mondhatod hogy Weider nélkül senki sem ismerné ma Arnoldot és nem lenne ekkora sport a kondizás, viszont a Weider cég se futott volna be Arnold nélkül ezen logika alapján. (Szerintem egyébként mindketten megcsinálták volna a karrierjüket külön-külön is, max más karolta volna fel Arnoldot és más lett volna az első nagy reklámarca Weidernek.)


Egyébként meg Weider egy cégtulaj volt, a saját területén ugyanakkora sikert ért el mint Arnold a maga műfajában, senki sem becsülte le.

2021. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as ajánlom figyelmedbe a Bigger filmet. Sztem Weider Dave Drapert vagy Frank Zane-t is felfuttatta volna. Persze, Arnoldnak volt egy kiállása, ez is igaz. De például Galamb József Ford nélkül is kitalálta volna a bolygóműves váltót.
2021. dec. 19. 17:10
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert Arni a kiraly
2021. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Weidernek nagyon sok sikeres tanítványa volt, Arnold volt az egyik.
2021. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És galamb érvényesült volna Ford nélkül?
2021. dec. 20. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Talan mert Arnoldnak volt a legjobb genetikaja es ugy edzett mint egy alat 🤷‍♂️ Ha o nem lett volna le se szrjak a testepitest
2021. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as ezzel azért vitatkoznék. Sergio-nak sokkal jobb volt a genetikája. Weider nélkül Arnold meg edzősködhetne valami teremben a mai napig.
2021. dec. 21. 09:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te ezt így eldöntötted, hogy Arnold egy nulla lett volna Weider nélkül, akkor minek teszed fel a kérdést egyáltalán?
2021. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!