Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pontosan hogyan kell szedni a...

Pontosan hogyan kell szedni a zsírégető tablettát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 havi kúrát vettem ebből a zsírégető tablettából még 1 éve viszont most jött el az idő hogy elkezdjek edzeni.


Maga a tabletta eléggé jónak volt értékelve (vásárlóktól) de az ára sem volt olcsó.


[link]

[link]


Hasról + mellről szeretnék viszonylag gyorsan zsírt leadni mert eléggé hülyén nézek ki...


Mivel súlyom és a magasságom pontosan most az ideális 182/80 így ezt a súlyt céloztam be hogy visszaszerezzem csak nyilván izomba. Most legalább 10kg felesleg van rajtam (csak elöl) Lábam erős a napi 20-25km sétától mivel ennyit gyalogolok minden nap az ügyfeleimhez. A karom nyeszlet de nem zsíros , csak szimplán gyenge.


Viszont most főként a zsírt szeretném leadni.


Hogyan a legideálisabb szedni és mennyivel kell bevenni edzés elött?


(azért tértem vissza erre a megoldásra mert emlékszem hogy 10 éve amikor az idegenlégióba készültem ki mint a gép edzettem és egy mezei 5000ft os "mega fat burnerel" hülyére izadtam kb 3x annyit mint tabletta nélkül szóval jó emlékeim vannak róla, annyi még rémlik hogy nagyon sokat kellet innom hozzá edzés közben , után)


2021. dec. 20. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nos,helyi fogyás nincsen...

Ez egy túlértékelt termék,szerintem nem sok hatással. Fogyasztani fog igen,a pénztárcádat.

Amit veszítesz vele az inkább víz lesz és salakanyag,ha így működne "csodaszerekkel" nem lenne kövér ember.


Gondolom férfi vagy: kaja,edzés rendben?

Nem írtad hány éves vagy...

Miért nem kezdel egy "lassabb" tömegelésbe inkább?

2021. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ (féltem hogy nem normális jön)


Igen férfi 33 éves apatestel méghozzá akihez a párja sem közeledik (el is hagyott) szóval a motivációm nagyon nagy.


neharagudj a kérdésért ehhez ennyire nem értek de elöször nem diéta + zsírégetés és csak utána lassú tömegelés?

2021. dec. 20. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Lemarja rólad a zsírt olyan gyorsan,mint a kóbor kutya ahogy eltűntet egy rúd kolbászt.
2021. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Állításod szerint 182/80 körül céloztad be az ideális súlyod,és kb 182/90 körül lehetsz ha 10lg plusz van rajtad. Ehhez a magassághoz ez egyáltalán nem vészes,ezt inkább skinny fat kategóriába sorolnám.

Én mindenképp a lassúbb tömegelésre szavaznék emiatt.

Ha jön fel izom akkor másabb lesz a test összetételed is. Kezdetben a tömegelésnél meg még zsírt is veszíthetsz,étrend+edzés függő.

Magasabb fehérje,és megfelelő szénhidráttal.

Természetesen szedheted a "zsírégetőt" közben is, mert pörgethet, ha már megvásároltad.

2021. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

van egy nagyon jó nyugis park mellettem és benne egy szabadtéri konditerem elsönek azzal fogok kezdeni ott.


Most vagyok 182/80 viszont ebből 10kg a zsír viszont ezt szeretném visszaszerezni csak izomban 182/80-85kg


erre irtam hogy most vagyok jó súlyban csak nem zsírban hanem izomban kellene :)

2021. dec. 20. 23:31
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem költhetsz valami sokkal fontosabbra is, mint az ilyen sokad rangú kiegészítők...
2021. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kerdezo

Felejtsd el az ilyen “csodaszereket” es inkabb keress egy szemelyi edzot aki ètrendet is keszit.

En sokkal idosebb vagyok nalad, de 1 ev alatt ugy megvaltozott a testem ahohy akartam.

80kg rol 72-re fogyram. Derekam 8 cm lett kisebb. Elojott a kockahasam.

Semmi mas nem kell hozza mint heti 4-5 edzes es csalas nelkuli helyes ètrend.

2021. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem létezik helyi zsírégetés, ez az elmélet már rég megbukott, a szervezeted maga fogja eldönteni, hogy honnan kezdi el lebontani a zsírt, nem tudod befolyásolni.


Csak van a tabletta dobozán, vagy neten leírás arról, hogyan kell szedni.

2021. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemsokat szamit h izzadsz.. csak vizet vesztesz amit potolsz utana ugyis. Az meg genetikan mulik h h meg honnan fogysz eloszor
2021. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Kinyitod a tetejénél, odamész a kukához, beleöntöd. Legközelebb meg nem hagyod magadat átverni csodabogyókkal.
2021. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!