Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta hány fekvőt és felülőt...

Naponta hány fekvőt és felülőt csinaljak,hogy kicsit lemenjen a hasam? Idővel esetleg kockásodna is? 22/f

Figyelt kérdés

#fogyás #Felülő
2022. jan. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem ettöl kockásodik a has,hanem az alacsony testzsír százaléktól.

A kockák mindenkinél ott vannak a zsír alatt.


A a fekvő és a felülőtöl az életben nem fogsz lefogyni. Leginkább mert egyik sem zsírégető.

2022. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor tudnátok valami egyszerű diétát amivel elérhetek valamit?

Az a baj,hogy nagyon válogatós vagyok és kevés dolgot eszek meg.

2022. jan. 2. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, erre azt tudom mondani, hogy ha tényleg ennyire válogatós vagy, akkor el kell dönteni hogy mit akarsz. Továbbra is válogatni a kaják között, vagy néha megenni azokat is, amiket nem feltétlenül szeretsz. Utálom a halat. Ki nem állhatom, de hetente egyszer mégis elkezdtem enni, mert egészséges.


Lokális fogyás pedig nincs. Ha fogysz, akkor minden honnan fog lemenni. Fogyást pedig kalóriadeficittel tudsz elérni és testmozgással.

2022. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű fogyós diéta: egyél kevesebbet, mint amennyi a kalóriaigényed
2022. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!