Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tükörnek vagy a fotónak...

A tükörnek vagy a fotónak higgyek ?

Figyelt kérdés
Tükörben sokkal jobban nézek ki(nem a konditermi torzítottban, hanem az itthoniban), mint a fotókon. De nem tudom melyik a valódi.

2022. jan. 2. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy külső szemlélőnek higgy, aki ért hozzá szakmailag. Ne a tükörnek, ne a fotónak és ne anyukádnak, aki nem ért a testépítéshez, de nyilván elfogult a fiacskájával szemben.
2022. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Én egyszer azt olvastam, hogy a fotó plusz 7 kilót rátesz az emberre, szóval inkább tükör...
2022. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fotónak kell hinni. A tükörben akaratlanul is úgy "pózol" az ember, hogy a legjobbat hozza ki magából. Egy lesifotó árul el a legtöbbet.
2022. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor a fotó, de leginkább külső személy.
2022. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel lett fotózva.

Egy középkategóriás telefon meglehetősen aranytalan képet készít.

A tükörben viszont nem látod a hátadat.


Egy jó fotós egy jó géppel tudna realis képet lőni rólad.

2022. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem, én nem hazudok☝️
2022. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5# Valóban én is ett tapasztaltam.Hat szerintem ezek a telefonok baromi xar képeket csinálnak.Lehet hogy van valami technika vagy trükk meg telefonfüggő is.De pldául a multkor is csináltunk közös ünnepi képeket.Ugy néztem ki rajta mint egy ufó bmeg.A fejem 2 szer akkora volt mint a törzsem.A labaim meg rövidek .Szl tök xar képek voltak.

Lehet a sima tükor is csal de nem ekkorát.Mert pld állítólag némelyik ruhaboltban olyan tükrök vannak,amik vékonyítanak optikailag.Hogy a vevőnek karcsúbb hatasú legyen.

2022. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általános iskolai fizikából rémlik még a nagyító lencse és kicsinyítő lencse kifejezés? Na kb. ez van a fényképezőgépeknél is (nem ennyire egyszerűen, mert a fényképezőgépekben/telefonokban nem egyszerűen csak egy lencse van, hanem egy lencse rendszer, de összességében ugyanúgy igaz rájuk). Az optikák torzítanak. Ha valaki ért hozzá, hogyan kell használni őket, vagyis jobban tud fényképezni, akkor kevésbé zavaró. Ha totál nem ért hozzá valaki, akkor meg akár nagyon gáz is lehet, meg a két véglet között bárhol.
2022. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!