Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bcaa+glutamine a semmin kívül...

Bcaa+glutamine a semmin kívül mire jó? Oké tény és való hogy az íze finom,de belőlem semmit nem vált ki.

Figyelt kérdés

Az ilyen hot blood szintén.

Többre megyek vele ha iszok egy jó kávét.

Csak engem nem pörgetnek fel ezek?

Szerintem ez csak placebo


2022. jan. 6. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

De hogy lehet az, hogy minden kérdés ducibuci? Kora reggeltől hajnalig.

Más már kajak nem ír ki kérdést erre az oldalra? Megértem, ha nem, csak fura.

2022. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Kökény Béci azt mondta hogy dupla bcát kell tolni, meg a berecki kiki is azt mondta, hogy a bícíé az jó cucc
2022. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Bohoc termekek. Nem vitatom,hogy nem segitenek minimalisan,de kozel sem ezek fognak a celodig eljuttatni.Ha a penztarcad meg az idod engedi a bajlodast ezekkel,akkor hajra. En feherjen+kreatinon kivul sosem hasznaltam semmit,mig egy baratom folyamatosan beruhazott mindenre. Kb. eroszintben es megjelenesben is ugyanugy fejlodtunk eddig.

Megfelelo taplalkozas,edzes,pihenes kiegeszitve vitaminokkal,asvanyi anyagokkal es kreatinnal. Ha nincs meg a szilard tapanyagbol a feherjemennyiseged,akkor mehet feherjepor is,de attol sem kell csodat varni.

Egyszer vettem az orszag egyik legnagyobb testepito versenyzojetol etrendet,akit nem szponzoral egyik ceg sem. Feherjet+kreatint irt bele csak.

Aztan kesobb vettem egy etrendet,akinek az orszag egyik legnagyobb cege volt a szponzora es beleirt minimum 6-7 termeket,hogy a kuponkodjaval vegyem meg..

2022. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a BCAA (2:1:1:) segített eddig a legtöbbet. Napi 6 gramm edzés előtt, pihenő napokon bármikor. Szóval valamit rosszul csinálsz, hogy nálad semmi hatása nincs.
2022. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

BCAA-ról már évek óta rengeteg kutatás van,ha megfelelő mennyiségű fehérjét viszel be egy nap(~1,5-1,8 g/kg) akkor semmit nem ér.Ez azért nem olyan nehéz főleg fehérjeporral.

Glutaminról is úgy tudom hogy kb ugyanaz az eset bár emésztőrendszernek segíthet de izomépítésben elhanyagolható hatása van

2022. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nem értek ehhez, mert nem edzek de a BCAA az nem a fehérje beépülésének hatékonyságát segít növelni?
2022. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
#6: nem
2022. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne ezeket a szarokat szedd. Próbáld meg a pálinkát, az egyből felpörget!
2022. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Akkor mit? Csak azért kérdezem mert nulla százalékra vagy értékelve és abban én nem vagyok benne.
2022. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a bbtv-ből kéne tájékozódni :D:D
2022. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!