Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tudok elérni ilyen feltéte...

Mit tudok elérni ilyen feltételek mellett fél év alatt?

Figyelt kérdés

A hetem egyik felében tudok csak teremben, súlyokkal edzeni. Viszont ez egy kolis edzőterem, tehát nincsenek hiperszuper gépek amik a nemlétező izmokat is képesek fejleszteni. Kb. az izmokra való alap gyakorlatokat tudom megcsinálni velük. (sulyzók, rudak, tárcsák, fekpad, csigás keret) A hét másik felében viszont csak itthon tudok edzeni, amit csak telepakolt hátizsákkal tudok megnehezíteni magamnak, illetve van két egykezes súlyzóm amihez vannak tárcsáim állítgatni és még egy jó tolódzkodó alkalmatosságom.


Push-pull-leg felosztást terveztem 2x egy héten. Tehát ezekből adódóan teremben leedzem nagyobb súlyokkal mindenemet, a második ciklusban pedig otthon egy kevésbé intenzív, kevésbé terhelő edzést tudok végezni ugyanezekre az izmokra.


Alapvetően skinny-fatnek mondanám magam, de azért annyira nem vagyok vékony mint egy ropi, átlag a testalkatom és azért van rajtam izom/zsír is, de ez ilyen "átlag" sporttevékenységből ered.


Az étkezésem úgy nézne ki, hogy mindent ennék megfele amit látok (természetesen zöldség és gyümölcs is van benne), tehát egy ilyen 130-150g fehérje naponta összejönne (az elmúlt napokban nagyjából megmértem, hogy miket ettem innen tudom, ezt folytatnám), és a minden összeevésből adódóan a zsírok, kalóriák is meglesznek bőven pluszban.


C-vitamin napi 2ezer mértékegység, D vitaminból a napi 3200eset szedem, illetve ezt a 3összetevős omega kapszulát szedem.


Genetikám sincs szerintem a béka alatt, mert mikor régebben elkezdtem edzeni 2 hét után már mindenki jött, hogy úúh te gyúrsz mit szedsz?

Ezt ne értsétek félre, tudom, hogy a legelső szakaszban könnyen meglátszik, de most 6 hónap - 1 évre tervezek.


Szerintetek egy jelentősebb, tekintélyesebb kinézetet össze tudok kaparni nyárig? Az edzés részét érzem kicsit foghíjasnak a leírtak miatt, de hátha tudtok valami bíztatót írni :) a válaszokat előre köszönöm.


2022. jan. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora regényt csak az ügyfeleimtől vagyok hajlandó elolvasni.

Nyomjátok fiúk, akik ingyen dolgoztok és ingyen válaszoltok értelmetlenül a százmilliomodik ugyanilyen kérdésre is!

2022. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne filozofálgass, hanem állj neki edzeni.
2022. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan abban a cipoben vagyok mint te:D Genetikam is a leirtak alapjan hasonlo , edzeshez kello eszkozok is kb ugyan igy, melle a kajam is ilyen zaba minden csak feherje legyen meg:D Annyi a kulonbseg hogy en fel eve igy csinalom es igen, szerintem boven fogsz tudni fejlodni 1 ev alatt igy. Nagysulyos alapgyakorlatok kemeny sajattestsulyos gyakorlatok ennyi kell, gepek nem is kellenek. Ha van meg kerdesed barmivel kapcsolatban keress privatban.
2022. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék edzeni. A világbajnok sulyemelok peneszes teremben edzenek ket ruddal, ket fekvenyomo paddal, egy tárcsa és egy kézisúlyzó készlettel. Amúgy a legjobb tsstepito gykaorlatok sajat testsulyosak

Egy jo edzestervvel pont ugyanannyit tudsz elerni mint barki aki hilerszuper terembe jar. Talan tobbet is kert megismered a tested es nem a gepek gondolkoznak helyetted. A tartasod is jobb lesz stb

2022. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!