Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térd műtét után milyen lehetős...

Viktoria2002 kérdése:

Térd műtét után milyen lehetőségeim vannak a sportolás terén?

Figyelt kérdés

Március végén volt egy nagy balesetem, aminek következtében meg kellett műteni a lábam. A térd kalácsot teljesen szétment. Újra tanultam járni, rehabilitáció és fizioterápia tömkelegén vagyok túl sajnos. Az orvosom azt mondta, hogy a táncot és a focit elfelejthetem, hiszen a lábam rovására menne egy ilyen sérülés után. Viszont híztam az elmúlt pár hónapban 28kg-t amitől szeretnék megszabadulni a nyár végéig.

Tudnátok ajánlani a diétán kívül más lehetőséget, amivel tudnám fejleszteni az izmaimat, de nem menne a lábam rovására?



2022. jan. 7. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg egy gyógytornásztól. Erre ő fog tudni szakmailag megalapozott választ adni.
2022. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nekünk fogalmunk sincs hogy pontosan hogy sérült a térded felelőtlenség lenne tanácsokat mondani.Kérdezd meg az orvost,gyógytornászt,hozzáértő szakembert mert csak ők tudnak érdemben nyilatkozni
2022. jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úszás?
2022. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!