Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hallgassak az edzőmre hogy...

Hallgassak az edzőmre hogy érdemes edzés után glutamin,Bcaa italt inni, majd rá fél órára mehet a sima fehérje?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még az edzésben.Azt mondta hogy elsőnek ezeket az aminosavat érdemes bevinni, hogy kifejtsék a hatásukat.majd rá fél óra és mehet a tejsavófehérje, mert így jobban beépül.Ő is így csinálja.Edzőteremben megkérdeztem még pár embert, ők is mondták hogy jó, bár volt aki edzés előtt fogyaszt ilyen turmixot.Kell edzés végén ilyen glutaminos ital a fehérjefogyasztás előtt?20F Fél éve edzek.
2022. jan. 17. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, hallgass rá. Én a bécéától fejlődtem legjobban, bár én edzés előtt/közben ittam.
2022. jan. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Hat max nagyon minimalisat segit.. kb nem is erezheto. Sztem folos minden csak enni kell. Azt nem mondta veletlen h az o kodjaval rendeld az aminot? 😅
2022. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent a glutaminnak en abban erzem a jotekony hatasat, hogy jobban regeneralodok. Nincs olyan nagyon durva izomlazam. A bcaa tenyleg folosleges.
2022. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!