Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás magasabb zsírral...

Szálkásítás magasabb zsírral és kevesebb szénhidráttal is működhet?

Figyelt kérdés

Kcal kereten belül marad.

A ch-t 3g/tskg-ra, a zsírt 0,8g/tskg-ra lőttem be.

A szénhidráttal nincs gondom, az sokszor inkább 2 gramm lesz a nap végére , de a zsírbevitelt nagyon nehézkesen tudom ilyen alacsonyan tartani , 1re minimum felcsúszik a nap végére .

Így is jó? Ha lejjebb viszem a szénhidrátot akkor lehet több a zsírbevitel? A 600 kaloria mínusz az megvan úgyis .



2022. febr. 16. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zsírból 1 g/tskg fölé főleg egészségügyi (érrendszer, emésztés, hormonháztartás, stb.) okokból nem ajánlott menni. Tudom, hogy a ketogén és paleo diktátorok mást mondanak, de az állításuk mögött nincsen hiteles, objektív tudományos háttér.

Viszont abból semmi tragédia nem lesz, ha te diétában 0,8 helyett 1,0 g/tskg zsírra állsz be, ha így kényelmesebb és a kalóriadeficitet így is tudod tartani. Ha neked így optimális, akkor nyomd így nyugodtan.

2022. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod sehogy levinni akkor közelítsd meg máshogy a témát.Kerüld a telített zsírokat.Cseréld le őket telítetlenre.

Amúgy meg a puding próbája az evés...csinálod,tapasztalod,meglátod...ha nem működik változtatsz.Ha meg szépen működik felesleges megkavarni.

2022. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha írsz étrendet, könnyebb lesz válaszolni. :D


De amúgy az 1x-es zsír kb. pont jó, a pár grammal több meg túl sokat még nem számít.

2022. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Akkor csinálom így aztán meglátom.

Tudom amúgy hol csúszik el. A tejtermékeken és a tojáson …

2022. febr. 16. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!