Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkieget szedtek...

Milyen tápkieget szedtek jelenleg?

Figyelt kérdés
Mióta szedtek táplálékiegeszitőket?miket próbáltatok eddig ki és havonta mennyit költötök rá?

2022. febr. 19. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Amiket kipróbáltam: fehérje, tömegnövelő, bcaa, glutamin, kreatin, multivitamin. Ezt úgy 1 évig szedtem. Ezekből egyedül a multivitamin maradt meg, így havi szinten pár ezerből kijövök.
2022. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Csak vitaminokat, illetve kálciumot.
2022. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ami bejött eddig az a magnus pharma.Ennek a termékcsaládnak minden termékét kipróbáltam már, mivel nem magyarban élek,ahol sok a hamisítvány ezekből, ezért viszonylag jók ezek a cuccok.

Kenwoo és az omega meds termékek is egész jók.

2022. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Ez az über alles, a vitaminok Rolls-Royce-a: [link]

Másmilyen vitamint meg ne vegyél, mert kidobott pénz, úgysem fog felszívódni belőle semmi!

2022. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Az eslő két évben semmit, egyegy nicks fehérjés nápolyit.

Utóbbi fel évben sima tejsavo fehérje, heti kb 3szor meg ha sutok valwmi sutit. Illetve nutriversum protein mug cake de arrol igyekszem leszokni mert cukros.

Vérkepem és edzésteljesítményem rendbwn, se vitamint, se teljesitmenyfokozot nem eszem pluszba

2022. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Bcaa: ezt csak azért, mert anno megvettem és fájna, ha csak úgy porosodna a szekrényen. Ha elfogy, nem veszek újat... semmi értelme

Kreatin: best, bár ez is elhanyagolható lenne, de így jobb

Fehérje: ha nem vittem be az adott napon elég fehérjét

Magnézium, Cink, Omega3

2022. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tejsavó fehérjét szoktam inni, mert szálkásítás alatt enélkül nem mindig tudom összehozni az étrendemet . Amúgy semmit és ezt se minden nap.
2022. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Jelenleg kb 7 éve tejsavó fehérje konc, kreatin, glutamin, EAA, dextróz, vitaminpakk, omega3, koenzim q10, máriatövis kiv, galagonya kiv, szőlőmag kiv, fűrészpálma kiv, ashwagandha. Soha nem számoltam, olyan 35ezer/hó körül lehet. Előtte kevesebb ment, naturálban meg csak vitamin.

Ezeken kívül nem is próbáltam semmit.

2022. febr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Fehérje+kreatin és kiegyensúlyozott táplálkozás.

Ez kb 4500ft/hó. Mivel fehérje csak napi 1 adag, kreatinból meg egy csomag hónapokra elég.


Plusz szedek D vitamint mert télen alacsony szokott lenni a szintje és szinte semmi nap nem ér

2022. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!