Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó fekvenyomó pad szerintetek?

Ez jó fekvenyomó pad szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nem értek hozzá, de aki igen, az lehet lát rajta olyat amit én nem, és tud véleményt mondani.


Vagy arra is gondoltam, hogy külön veszek egy fekpadot és állványokat hozzá:

[link]

[link]


Ezek minőségi, tartós termékek szerintetek?


2022. febr. 23. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha van 2 sima súlyzód akkor 2 az megfelelő. Ha 1 hosszú van akkor 1. Ezek nem a legjobb minőségűek, de nem is mennek tönkre nagyon.
2022. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hobbizni jo. Ha kulon veszed az alvanyt tudsz guggolni is vele szal en azt vennem
2022. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hobbizás mit jelent? Milyen felhasználásra nem lenne alkalmas?
2022. febr. 24. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
az első linken szereplő nem tudom milyen szélesen van, ha rövid, akkor semmiképpen ne vegyél
2022. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsó kettő jó, külön-külön.
2022. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második megoldás univerzálisabb, lehet ezáltal guggolni, csuklyázni, bicepszezni is
2022. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem a hobbizast h pl. a kulonallo allithato pad 200kg terhelest bir amibe bennevan a te testsulyod is. Szal ha 120al nyomsz fekve lehet megrottyan. A komplett fekpad mar 300at bir de akkor meg nincs allvanyod guggolni.. Attol fugg mik a celok.
2022. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!