Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 90kgs ember normal edzetsegben...

90kgs ember normal edzetsegben mennyit tud max deadliftelni ugy altalaban szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
70-100kg
2022. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ezekre a teljesen objektív, teljesen számítható adatokkal ellátott kérdésekre te tényleg valid választ vársz? 😆

Maradjunk annyiban, hogy szerintem pont a deadlift az a gyakorlat. Én anno 70 kilósan felhúztam a 230 kilót, most közel 80 kilósan alig jön a 220. Ez ilyen.


"70-100kg"

Nehogy már! Ezt komolyan gondoltad? Az alsós unokahúgom is felhúzza a 70 kilót.

2022. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Papesz,ha 90 kgosan belerántasz 200 kg ba 4-5 ismétlést,azt már a terem bikái is megnézik.
2022. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Kommersz teremben rám is hüledezve szoktak nézni +200kg-s felhúzások közben, erőemelő termekben pedig ez az elvárt szint. A tetovált aranyláncos felkoxolt terembikák utána néha odajönnek utána 100kg-kal görbe háttal bohóckodni, segítenék nekik de szerintem nem vennék jó néven :D
2022. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!