Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kimaxolt edzéssel, és étkezéss...

Kimaxolt edzéssel, és étkezéssel az arginin glutamin aminosavkombó mennyi erőt és izmot hoz még, ha 4 hónapja megálltam a fejlődésben?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 5 éve edzem.Minden létező edzéstervet, étkezési tervet kipróbáltam.Most nyúlnék először aminosav származékhoz.Mennyi izmot várhatok ettől a kombinációtól?
2022. márc. 8. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2,23 kiló izmot és még 4,1 százalék erőt.
2022. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

160kg ami megy most fekve,5ször.

Guggolás 200 kg 5ször.

Felhúzás 220kg 4szer.

Ezekre az eredményekre szednék aminosavat.Mennyi idő míg elkezdem érezni az edzésen is a hatását, és tovább tudom növelni a használt súlyokat?

2022. márc. 8. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal idősebb vagy, mint 24. Pont ez a szomorú.
2022. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A maradék pénzedet csökkentő hatását azonnal kifejti, ráadásul egyenesen arányosan minél többet szedsz annál erősebb ez a hatás. Ezen kívül más hatásra ne számíts, nem lesz.
2022. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es,te nagyon simlis vagy.

Nekem a teremben akik szedték ezt a kombót, egyik se azt mondta nem érné meg.Eléggé szálkásak és izmosak.

Te szerintem ki se látszódnál mögülök.

2022. márc. 8. 19:29
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy vágom, hogy csak provokálsz, mert ekkora nulla vagy, ezt már megszoktuk, de azt úgy mellékesen leírom ettől függetlenül, hogy erről a fórumról szerintem Koslayernek van messze a legnagyobb izomtömege és tapasztalata, meg véleményem szerint a tudományos ismerettsége is egészen naprakész.

Ezt most csak úgy leírtam.

2022. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ő kicsoda akkor?

valami online edző sztár a netről?

Vagy hivatalos bádibíldör?

Ha meg cuccozik, szerintem naturál lifetime, gyógyszermentes testépítéshez nem fog tudni tanácsot adni.

2022. márc. 8. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
"Ha meg cuccozik, szerintem naturál lifetime, gyógyszermentes testépítéshez nem fog tudni tanácsot adni." Ez egyébként igaz. Azt már én is észrevettem, hogy nem naturál sportolók ritkán tudnak valóban releváns tanácsot adni naturál atlétáknak. És akkor mi van? Ez egy szabad fórum, igaz? Itt mindenki írhat kommentet, nem? Vagy te ezt meg akarod akadályozni? Diktátor vagy?
2022. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
@2, ha te ennyit nyomnál nem kérdeznél ekkora marhaságokat :)
2022. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit ha nem szedsz bcaa-t tribulust meg l-karnitint.
2022. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!