Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha eddig szálkásítottam, most...

Ha eddig szálkásítottam, most kezdhetek óvatosan betömegelni nyárra a strandszezonra?

Figyelt kérdés

Nem dirty bulkingra gondoltam, hanem szép óvatos lean bulkingra,hogy szép, mínőségi izom pakolódjon rám fel, a hónapok alatt.

Ha nem akarok nagyon vizesedni, akkor a kreatin helyett milyen táplálékkiegészítőt szedjek, hogy jobban támogassa a lassú mínőségi izomnövekedést?

HMB,acetil-l-karnitin jó táplálékkiegészítők lesznek?


2022. márc. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez remekmű. Eddig egy kérdésbe se tudtad belezsúfolni az összes fétisedet. Most nagyjából sikerült. Még egy Tari Ádám valahol elfért volna, de így se rossz. Gratulálok!
2022. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezekből a táplálékkiegészítőkből mennyi lenne az optimális, hogy mérsékelt izomnövekedést tudjak elérni, szép lassan, hogy ne zsírosodjak?
2022. márc. 8. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Kezdhetsz óvatosan tömegelni.
2022. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen az amikor a debil 60 iq-s trash nem veszi észre, hogy a "trollkodása" nem vicces. Nem véletlen mondjuk, hogy a trollkodáshoz humorérzék is kéne ugye, ami meg intelligenciával jár kéz a kézben.
2022. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!