Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy strandszez...

Mit csináljak, hogy strandszezonra nézzek ki valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, nem most kell elkezdeni, eddig is tornázgattam, de nem igazán látok változást. Tegnap ráálltam a mérlegre és megrémültem. Irodában dolgozom, ülő munka. Szóval 57kg vagyok és kb. 165-167 cm. 26 éves lány.

Hétfőtől próbálok még jobban odafigyelni az étkezésre (eddig is próbáltam) és még többet mozogni. Ebben kérném a segítségetek, gyakorlatok, edzésterv otthon. Sajnos edzőterem most nem lehetséges! köszi előre is!


2015. ápr. 12. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vègezd akkor a fegyencedzést. Töltsd le netről a könyvet. Mehet mellé aerob edzés is, pl kocogás, bicaj. De hamarabb kellett volna kezdeni. A nyári forma télen alapozódik. :)
2015. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom tudom :/ el is kezdtem, csak mindig elmegy az ihlet.. vagyis a kitartás. Ilyenkor meg csak sopánkodom, hogy nem azt látom a tükörbe amit szeretnék! Próbáltam már fegyencet is. Lehet akkor visszatérek arra. Pár hete a P90x-et csinálom, eleinte úgy, ahogy elő van írva, aztán kicsit alább hagyott a lelkesedés...
2015. ápr. 12. 17:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy gáz nem lehet a testeddel,elég kritikus vagy magadhoz,gondolom volt idő amikor jobban néztél ki.
2015. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, volt idő mikor vékonyabb és formásabb voltam... de sajnos az ülő munkával felszaladtak a kilók.
2015. ápr. 12. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ülőmunka marad végleg,mert az a te legnagyobb ellenséged?Most még így is csinos lehetsz az adataid alapján,de hosszútávon tényleg állandósulhat a súlyprobléma.
2015. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ülőmunkát vègzek, de attól miért ne lehetne jó formát tartani?. Csak edzeni kell és jól kajálni. Még előny is az ülőmunka, jobban tudok regenerálódni.
2015. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ám,de ő nem a testmozgás megszállottja.Saját bevallása szerint is hajlamos elsumákolni az edzést.
2015. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor én nem értettem jól. Ha edzel, akkor jobb is az ülőmeló, mintha robotolnál szalag mellett és enni sem tudnál ahogy akarsz.
2015. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem gáz az ülőmunka feltéve ha mozgás megvan mellette. De jól írta fentebb, hogy "hajlamos vagyok elsumákolni" :/ és tisztában vagyok vele, hogy ez csak rajtam múlik!
2015. ápr. 12. 18:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rajta, most már nincs lazsálás, ha jó formát akarsz. :)
2015. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!