Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha mondjuk evezés, húzódzkodás...

Ha mondjuk evezés, húzódzkodás után bicepszezem, akkor jóval kevesebb ismétléssel tudom végezni!? Tehát nagyobb terhelést is ad, hiába dolgozok ugyanakkora súllyal?

Figyelt kérdés
Amiből eddig ment 12, most megy 6-8. Ilyenkor úgy érzékeli a bicepsz, mintha nagyobb lenne a súly?
2022. márc. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
En pont ezer csinalom forditva. Az h elfarad hatazas kozbe a bicepszed nem egyenlo azzal h rendesen leedzed mellezes utan pl.
2022. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az izom az feszülni tud, számolni nem.
2022. márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Én egy nehézsúlyos, szabályosan kivitelezett evezés után és egy progresszív, adott esetben plusz súlyos húzózdkodás után nem sok értelmét látom az ilyen 4x8 ismétléses bicepsz izolálgatásoknak. Nem attól lesz nagyobb karod, hogy jól szétpumpálod a bicót-tricót. Naturál hobbigyúrósként az összetett alapgyakorlatok legyenek kimaxolva (pl. evezés, húzódzkodás), mert ezektől fogsz fejlődni, nem a kézisúlyzós/gépes/csigás karhajlításoktól.
2022. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Sztem meg mindenre kemenyen kell edzeni. Nyilvan sokkal jobb karod lesz ha karozol is. Hatazni meg ugy kene h minel jobban a hat dolgozzon es minel kevesbe a bicepsz..
2022. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!