Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti két edzés is ér valamit?

Heti két edzés is ér valamit?

Figyelt kérdés

Ennyi fér az időmbe, többet nem tudok terembe menni. Alsó-felső osztásban edzek.

Ez is ér azért valamit?

Izmosodás lenne a cél.

Étrendet tartom.



2022. márc. 17. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Heti két edzés is ér valamit.

Ha ennyi fér az idődbe,többet nem tudsz terembe menni,alsó-felső osztásban edzél.

Ez is ér valamit.

Ha izmosodás lenne a cél,

étrendet tartsad.

2022. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Minden mozgás többet ér, mint a semmi. Izmosodáshoz mondjuk kevés.

Milyen étrendet tartasz?

2022. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kaloriaplusszos étrendem van, és tartom is.

Totál kezdő vagyok ha ez számít .

2022. márc. 17. 15:39
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
De milyen kalóriaplusszos? Ki állította össze? Hány kalória? Makrók? Férfi vagy nő vagy, magasság, súly, testzsír, stb... ennyiből senki nem fog tudni neked segíteni.
2022. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Járjon csak a kérdező heti kétszer, ha ennyi ideje van, nyomja az alsótest-felsőtest metódust, nincs azzal baj hobbista kezdőként, mellett táplálkozzon változatosan, mindig melegítsen be, mindig nyújtson le, kardiózzon sokat, aztán viszlát. Nem kell se túlmagyarázni, se túlgondolni. Hajrá, kérdező!
2022. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
izmosodni akar, akkor minek kardiózzon sokat?
2022. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert heti két edzéstől, alsótest-felsőtest lebontásban, tudatlan naturál kezdőként ne várjuk már csodákat izomépítés terén. Te is tudod. Akkor legalább egészségügyi szempontból érje meg neki a mozgás. A kardiónak pedig tudjuk, hogy számos előnye van.
2022. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Értem és igazad van, de ha szándéka van izmosodni, akkor legalább legyen tudatában annak, hogy mit miért csinál, és lássa be, hogy heti két edzéstől nem fog izmosodni. De épp ezért írtam az elején, hogy minden mozgás többet ér, mint a semmilyen.
2022. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát király. Köszi a válaszokat. Még egy edzést esetleg tudnék csinálni , de azt csak itthon. A semminél az is jobb. Végülis van egy csomó súlyom .

Kardiozni nem szoktam egyáltalán semmit , nekem már a súlyzós edzés is az 😅

2022. márc. 17. 17:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzós edzés semmilyen értelemben véve nem minősül kardió edzésnek, de nyilván értem, hogy érted.

Otthon is lehet jókat edzeni kezdőként, ha valóban van elegendő súlyod. A lényeg, hogy a bemelegítés, a nyújtás és a mobilizáció ne legyen elhanyagolva, mert különben több hátránya lesz a súlyzózgatásodnak, mint előnye.

2022. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!