Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 90kg-osan 320kgos felhúzás és...

90kg-osan 320kgos felhúzás és 270kg-os guggolás lehet naturálon?

Figyelt kérdés

A terembe ahová járok tegnap egy srác csinált egy sbd napot és ezeket a számokat produkálta. Később beszéltem vele, és aztmondta, hogy ő lifetime naturál, és sose cuccolna. Jó genetikája van és keményen edz. Aztán még megérdeklődtem pár embert, ők is ezt mondták róla, hogy ő mindig is naturál volt. Én ezeket amúgy nehezen tudom elhinni, mivel a srác elég száraz is.


A fekvenyomása egyedül ami nem olyan hú de, az 165kg.



2022. márc. 19. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek. Most ránéztem a hunpoweres oldalra, a versenyeredmények ugyan jelenleg nem elérhetők (vagy nem találom), de pl. 93 kilós súlycsoportban az országos rekorder felhúzásban Fekete Miklós, 310 kilós produkcióval:


[link]

2022. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez melyik terem?
2022. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb terem egy 100000+ ezres városban. Pontos részleteket nem szeretnék írni, mert egyértelműen kiderülne hogy ki írta ki a kérdést. :D
2022. márc. 19. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a gyakorikerdesek.hu-n felbukkanó rejtélyes termek, rejtélyes emberekkel, rejtélyes történetekkel. Imádom, hogy sosincsenek konkrétan megnevezve. Annyit senkinek nem ér, hogy felelőségre vonható legyen ezek miatt a szerepjátékok miatt.
2022. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy kamukérdés-e (bár eléggé annak tűnik). Viszont attól senkit sem terhel büntetőjogi felelősség, ha pl. azt írja, hogy látott valakit az xy teremben egy tonnányi súlyt felhúzni (vagy akar saját magáról állít bármi hasonlót).
2022. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez az. Akkor miért nincsenek soha megnevezve ezek a misztikus termek? Küzdősport kategóriában ugyanez van a harcművészeti egyesületeknél. Ott is minden héten van valami elképesztő sztori vagy elképesztő csodabogár, csak sosem derül ki, hogy melyik egyesületnél történnek ilyen hihetetlen dolgok. Pedig annyira edzenék én is ott. Annyira megismerkednék én is ilyen félistenekkel. De nem.
2022. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egyértelmű hogy nemfogok egy anonim oldalon neveket mondani. Ráadásul mennyivel vagytok előrébb ha tudjátok a termet? Egyébként: Pécs, Munkácsy utcai F3 fitness. És most akkor lejöttök akár Debrecenből, hogy megnézzétek a csávót? :D
2022. márc. 19. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:

#4

Igen ez a legjobb ezen az oldalon a gyúrás kategóriában. Valaki, valahol látott valakit, aki csinált valamit, és utána megkérdezett még valakiket, akik megerősítették valamiben.😂😂 De konkrétum soha, semmiben nincs.😅

2022. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.


A felhúzás a legerősebb ezek közül. A guggolás is egyértelműen elérhető, csak viszonyításképp, sokat jártam erőemelők közé, viszonylag kezdő, tizenéves csaj képes elérni a testsúly * 2,1-es guggolást... Úgy, hogy látszik, hogy nincs a határán annak, hogy mennyire tud izmos lenni egy lány naturálon, még elég jó a fejlődési íve, nyilván, hiába tehetséges guggoló, mindig van egy picit jobb. Férfiaknak a testsúly * 3 simán meg tud lenni egy jó genetikával és kitartó, minőségi munkával. Olyanok guggolnak 2,5-et, van, hogy 3-at is, akik nem is néznek ki túl izmosnak. Persze 70 kg-val mondjuk könnyebb picit 3-at, mint 90-el.


Igazából a felhúzás se olyan hihetetlen, annyira sokkal nem erősebb, mint a guggolás. Szintén látom, hogy 250 kg igazából már az alap, ameddig sorban jutnak el olyan 21-25 éves srácok, akik szintén nincsenek a közelébe a naturálon elérhető izmosodási potenciálnak, általában ezért el se érik a 90 kg-t, vagy csak zsírosan. -83-ba 280 kg körül húznak már magyarok, és nem extra genetikával. Persze, sokat számít az a 70 és 40 kg, de mondjuk ha 6 kg izmot fel tudnának még pluszba szedni és ezzel kb. bejönnének erre a 90 kg-ra, 15%-ot szerintem tuti erősödne a felhúzásuk, az 322 kg.


Szerintem ezek a számok azért gyanúsak legfeljebb, mert egyrészt nyilván nagyon magas szintűek és így annál nagyobb az esélye, logikusan, hogy még, ha el is érhető valakinek, az adott embernek esetleg nem vagy a kicsit könnyebb utat választotta. Másrészt akkor miért nem csinál magyar rekordokat? Ha nem a doppingtesztelt magyar szövetségnél indul, akkor az lehet azért van, mert nem tiszta, mivel a legrangosabb szervezet az doppingtesztelt.

2022. márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En ismerek naturalt aki 300 korul huz meg ilyesmik. Leteznek hihetetlenul eros emberek.. Persze krva sok evnyi melot belerakott es 0-24 ezen jar az agya. Az eletvitele teljesen erre van kalibralva
2022. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!