Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért koxos profi testépítő...

Miért koxos profi testépítő bajnokokkal reklámozzák a gagyi tápkiegeket?

Figyelt kérdés

Ez tulajdonképpen egy átverés, hiszen akivel reklámozzák nem a kis tejsavó fejérje vagy az 1000es C vitamin esetleg a monohidrát miatt lett 3%os body fat mellett 96kg.

Miért nem kötelező a reklámban feltüntetni, hogy az illető nem a reklámozott kis legális kiegtől lett ekkora?



2022. márc. 21. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem mondják a reklámszövegben, hogy XY kokszos profi versenyző a tejsavó fehérjétől lett ekkora. Általában csak annyit mondanak, hogy XY kokszos profi versenyző az YZ márka termékeit fogyasztja/ajánlja, ami az esetek többségében igaz is. Szerintem ma már tényleg csak az értelmi fogyatékosok gondolják azt, hogy Kökény Béla a gymbeames BCAA-tól lett 100 kiló fölötti száraz izomkolosszus.
2022. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ezt régen is csak a 16 évesek gondolták. ma már a tápkiegek legnagyobb része tényleg csak arra jó hogy a gyakorikerdesek.hu oldalára írogassanak ki velük kamu kérdéseket.
2022. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki a herpeszes, inkontinenciás vagy egyéb termékeket reklámozza meg nem feltétlenül szenved is benne. Na akkor most ott miért nem kell bemondani, hogy xy-nak nincs is körömgombája??

Sőt, kasszás Erzsi nem is kasszás.


Az meg hogy egy sportoló aki esetleg 20 éve a szakmában van és reklámoz egy terméket, ami új termék vagy pár éves, nyílván gondolhatja mindenki, hogy nem attól lett ilyen.

Csinálhatnának reklámot olyannal is akin az se látszik, hogy bármit is edzene. De inkább csinálják ismertebb személyekkel, testépítős cuccokat testépítőkkel árusítanak inkább. Focistákkal is szoktak reklámozni, de ott sincs felháborodás, hogy mit tudom én ki, biztos nem attól fut ilyen jól, hogy pepsit iszik.

Kár ezen agyalni vagy ezzel idegesíteni magad. Ez az egész csak marketing.

2022. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Mossák az emberek agyát... így is fullra testképzavaros a legnagyobb része. Teljesen elvakította őket ez a hülyeség. És ha tudtukra adod az igazat, meg vannak sértődve. Nem lehet itt már mit tenni, megvárjuk szépen együtt az atombombát, azt viszlát!
2022. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A fogkrém reklámokban miért a már természetellenesen fehér fogú emberekkel mutatják be a terméket??? Es meg 1000 peldat írhatnék.


Ez a reklám szakma tesó.

2022. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pa-dö-dö- vel nem reklámozhatják.
2022. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semmit sem érnek ezek a tápszerek?
2022. márc. 21. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már értem.
2022. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

“Tehát akkor semmit sem érnek ezek a tápszerek?“


De. Ha van egy jó diétád ahova beépíted őket és mellette tudsz helyesen edzeni. Ezek nélkül a koksz se érne semmit mondjuk.

2022. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Fehérje nélkül a kox se ér semmit.
2022. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!