Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kellemetlen nektek lányok, ha...

Kellemetlen nektek lányok, ha a konditeremben rátok pillantok időközönként?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés

Eddig személyedzőhőz jártam, de már nem, a pénz miatt

Szeretném folytatni egyedül, de nagyon félek, hogy nem fogok tudni mit csinálni egyedül, nem fogok ismerni gyakorlatokat

Ti rossz néven veszitek, ha néz titeket valaki úgy enyhén, hogy megpróbálja leutánozni a gyakorlatot? Vagy mit javasoltok? Nézek még videókat is mellé


2022. márc. 23. 07:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyél már ilyen puding csíra és bátran nézd meg a lányokat. Sőt megsúgom h akár meg is lehet szólítani őket, nem fognak megenni.
2022. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar. Nem öltözöm nagyon kihívóan, akkor nyilván többen néznének meg, azt nem akarom, tehát nem teszem ki mindenem.

De persze, van, hogy megnéznek, mint ahogy én is megnézek csajokat-pasikat, vagy mert nagyon jól néznek. Ki, vagy mert nagyon sz*rul néznek ki, vagy mert tetszik ahogy egy gyakorlatot végez, vagy mert röhejesen végzi :D nyilván itt nem bámulásra kell gondolni, csak pár másodpercre. Ha valaki kifejezetten folyamatosan bámul, az persze zavar, de ki tudom zárni.

2022. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ezen a fő kérdésen jót nevettem :D ..amúgy szerintem nem a semmiért öltöznek úgy ahogy a lányok az edzőteremben, és ezt kár bárkinek is cáfolnia xd amúgymeg a lányok is megnézik a pasikat. a lényeg, hogy tartsd be a 3 másodperces szabályt ( nem 2 másodperces szünetekkel:D ) és nem lesz gond . ami amúgy az én saját szabályom xd
2023. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!