Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kellemetlen nektek lányok, ha...

Kellemetlen nektek lányok, ha a konditeremben rátok pillantok időközönként?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés

Eddig személyedzőhőz jártam, de már nem, a pénz miatt

Szeretném folytatni egyedül, de nagyon félek, hogy nem fogok tudni mit csinálni egyedül, nem fogok ismerni gyakorlatokat

Ti rossz néven veszitek, ha néz titeket valaki úgy enyhén, hogy megpróbálja leutánozni a gyakorlatot? Vagy mit javasoltok? Nézek még videókat is mellé


2022. márc. 23. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mielőtt elmész a terembe, akkor rakd össze az aznapi edzésterved, és már meg is van oldva a probléma.


Továbbá ha eddig edzőhöz jártál, akkor azért pár gyakorlatot alapvetően ismerned kellene.

2022. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is akarom nézni őket! :-D Meg mást is az öltözőben :-P :-D
2022. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Eddig mit csináltatok a személyi edzővel? Az lett volna a dolga, hogy megtanítsa neked a gyakorlatok helyes kivitelezését.

Személy szerint engem zavarna, ha edzés közben bámul valaki. Persze ha valaki odajön és értelmesen megkér, hogy mutassam be neki a gyakorlatot az más. Viszont elképzelhető, hogy az illető is szarul csinálja a gyakorlatot akit megfigyelsz, mert sok ilyen van és te azt akarod ellesni tőle? Nálam is volt olyan, hogy egy gyakszinál nem tudtam a helyes kivitelezést, megkértem egy hiteles edzőt, hogy mutassa be nekem, szó nélkül jött, megmutatta és kész. Nálad viszont az nem működne, hogy minden egyes gyakorlatot mutasson be. Azt javasolnám, hogy egy normális személyi edzőhöz menj el és tanítsa meg neked a gyakorlatokat. Bár továbbra se értem, hogy eddig mit csináltál a volt edződdel és miért fizettél neki, ha magadtól képtelen vagy kivitelezni a gyakorlatokat.

2022. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vannak gyakorlatok, amiket tudok géppel, de másik terembe megyek, ahol ahogy láttam nem azonos gépek vannak. Elég bonyolult a helyzet, attól tartok, hogy amilyen gépek ott lesznek, azokat az edzőmmel még nem használtuk
2022. márc. 23. 09:34
 5/13 A kérdező kommentje:

Így értettem, sajnálom, hogy ezt nem írtam oda

Illetve láttam videókba olyan gyakorlatot, amit még nem csináltunk, annak a helyes kivitelezése érdekelne, ha videóról nem tudnám helyesen

De így, hogy mondod, odamegyek majd és megkérem szépen, hogy javítson ki, ha úgy látja.

2022. márc. 23. 09:37
 6/13 anonim válasza:
100%
Én általában el vagyok foglalva a saját szenvedesemmel úgyhogy észre se veszem.
2022. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd a gépeket a tsába... rakd össze az edzéstervedet szabad súlyokra, azok minden teremben vannak, és az izomzatod sem lesz kötött.
2022. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát gépeket elég nehéz rosszul csinálni.


Amúgy youtube a barátod, rákeresel a gyakorlatra és elmagyarázzák és megmutatják hogy csináljad.

2022. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De kérdezhetsz is nyugodtan, a legtöbb ember szívesen válaszol, ha normálisan szólnak hozzá.
2022. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl így lett new york-ban edzőtársam, egyszerűen odajött hozzám egy srác mert olyan gyakorlatot csinálltam, amit ő még nem látott, beszélgettünk, kiderült, jogy ugyan olyan időbeosztással járunk, 6évig együtt edzettünk.
2022. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!