Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes szálkásítanom? Kepek...

Érdemes szálkásítanom? Kepek lent.

Figyelt kérdés

Egy éve tömgelek. 185 centi vagyok, jelenleg 86 kiló. Szeretnék kevésbé zsíros lenni.

KB 6 kilót dobnék le 12 hét alatt. Van értelme? Van rajtam értelmes mennyiségű izom?

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. ápr. 13. 09:51
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Tavalyi forma.

[link]

[link]

2022. ápr. 13. 09:59
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Egy kilót se kéne ledobnod. De tényleg jobb lenne kicsit feszesebben.
2022. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Én személy szerint még próbálnék feljebb menni mert lehet, hogy a végére vékonyabb lesz az összkép mint amit vártál.

De amúgy bocs hogy beleokoskodok de azt írod 1 éve tömegelsz. Előtte túlsúlyos voltál és lefogytál?

2022. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Voltam 120 kiló is.Kicsit túlment. ☺️. Tavaly 81 tavaly előtt 80.
2022. ápr. 13. 10:12
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Hát az igazság az, hogy a lógó bőrön nem fog segíteni a szálkásítás, sőt jobban fog lógni, mert kisebb lesz a volumened, egyedül a karodon fogod látni a szálkásítás eredményét.

Szerintem maradnod kéne a lassú tömegelésnél és ha szerencséd van akkor a mellizmod kitölti az ott lévő bőrt, a hasadnál viszont nem hinném, hogy el fog tűnni.

2022. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A bőrrel nem tudok mit kezdeni, de nem is nagyon zavar, ez az átka a sok hízásnak, és fogyásna. Mondjuk közelebb vagyok a negyvenhez mint a harminchoz, így ez szerintem a korral jött.
2022. ápr. 13. 10:36
 7/28 A kérdező kommentje:
A bőröm amúgy is ilyen lehetett mindig genetikailag, mert amikor volt viszonylag nagy karom nyilván nem hatalmas, de magamhoz képest nagy, akkor az repedt állandóan.
2022. ápr. 13. 11:13
 8/28 anonim ***** válasza:
42%

Női szemmel nézve, szerintem nagyon csinos vagy, és hát nem a lógó bőr volt az első, ami feltűnt. Bocs, tudom, ez kimeríti a "#me too"-t... :)

Ha ilyen sportos maradsz, az már bőven több, mint amit a legtöbb ember megtesz magáért a jó kinézetért.

2022. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Mondjuk a nők más szemmel nézik. A barátnőm állandóan azzal szekál, hogy neki ez már túl sok is.
2022. ápr. 13. 11:33
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
#8-as vagyok, a párodra kellene hallgatnod, az ő véleménye mindenkinél jobban számít - szerintem. Teljesen igaza van, a túl sok sem jó, de attól még mindig követendő példa, ha valaki ad magára, akár férfi az illető, akár nő :)
2022. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!