Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez reális 8 hét alatt?

Ez reális 8 hét alatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ez reális ? Vagy én csinálok valamit igen rosszul , mert szerintem nem.


2022. máj. 27. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
El sem hiszem hogy van aki még bedől az ilyen promóknak.
2022. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Reális. Nem sok a különbség a kettő közt.
2022. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt mit kell nézni? Bal oldali szar póz, más fények én még azt is megkockáztatom, hogy a 2 kép között annyi idő telt el, amíg átöltözött másik bikinibe, mert azon kívül kb semmi különbség nincs a 2 kép között.
2022. máj. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akár lehet Edzés után bedurrantott állapot is. Már azzal is látszik némi különbség. Aztán amit fenn is említettek, fényviszonyok,beállítás.Pld egy sötétebb bőr vékonyabbnak fog tűnni..

Szval én nem esnék pánikba még akkor sem ha valódi a kép. Ne feledd mindenki kicsit másként reagál.

Csak egy példa.178/108 kg ról lementem 98 ra 2 hónap alatt. Ezt úgy hogy az étrendemen semmit se változtattam. Hanem 6 km gyorsgyaloglás volt és 20 perc taposógép heti 3 szor mikor nem edzettem. Én azonnal szinte elkezdtem fogyni.A bnőm pedig 2 hétig csak ingázott 2,3 kilókat majd utánna indult meg a testsúlycsökkenése egy cal deficites étrend mellett.

2022. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!