Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy atlagos ferfi szamara 2-3...

Egy atlagos ferfi szamara 2-3 ev alatt elerheto egy Michael Vazquez fele relativ ero / allokepesseg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy natural lenne, de alapvetoen nem is szuksegesek akkora izmok a sajat testsulyos gyakorlatokhoz, szoval egy hasonlo szintu relativ ero a gyakorlatok kivitelezesehez elerheto szerintetek 2-3 ev kemeny munkaval?


Referencia (aki nem szereti a trap-et, az csak mute-olja a videot): [link]


2022. máj. 28. 12:35
 1/4 anonim válasza:
ahoz hogy ezt elerd 2-3ev alatt NAGYON kemeny munkval kellene dolgoznod.kezd el eloszor heti 1 szer amikor mar ugy erzed hogy kivanod a sportot akkor legyen heti ket alkalmos aztan 3-4 stb. igy szepen lassan megszereteted magaddal az edzest es siman el tudod erni amit a csavesz. Csak tudod a kitartas :DD
2022. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar edzek 1.5 eve, 125 kg-rol indultam, most 83 vagyok mar normal testzsirszazalekkal, ezzel nincsen gond. A kerdes az, hogyha legjobb esetben is atlagosnak sorolnam be magamat, akkor 2-3 ev alatt realis lehet ilyen teljesitmeny (kulsotol eltekintve).
2022. máj. 28. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem naturál a csávó. Full reális fizikum, full reális erő, full reális állóképesség. Szép teljesítmény, de semmi extra, már tisztelettel. Hogy ez neked 2-3 év alatt elérhető-e, azt látatlanban a semmiből nem tudjuk neked megmondani kommentelőként. Én a helyedben egyébként se 2-3 években gondolkodnék előre, hanem step by step, hónapról hónapra.
2022. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy srác a katonaságnál kb. egy év alatt elérte.

Poros elvtársnak hívtuk. Minden kanál fehérjét vagy tömeg növelőt ivott. Nekem ugyan ez 2,5-3 év alatt sikerült.

Kamara figyeltem, de nem dolgoztam szét magam.

Ő fiatalabb, nekem meg családom van. Időm nincs.


Doppingot nyugodtan zárd ki.

Volt olyan hónap amikor 3x is teszteltek.

2022. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!