Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tricepsznyújtás fekve jó...

A tricepsznyújtás fekve jó gyakorlat?

Figyelt kérdés
Valaki írt nekem edzéstervet, és mániája ez a gyakorlat. Szerintem teljesen ugyanaz a mozdulat, mint amikor állok a csigás gép előtt, oldalt vannak a könyökeim, és lehúzom azt a kötészerű valamit magam mellé, csak ha az utóbbit csinálom, nem fáj a könyököm mint állat, meg hát biztonságosabb is. Gondolom, nem véletlenül skull crusher a gyakorlat neve.
2022. jún. 7. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb tricepszre. En egyenes ruddal csinalom 40-50 kgvaal. Nem faj a konyokom 🤷
2022. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az elég komoly súly. Mekkora vagy? Gondolom egy hegyomlás vagy már.
2022. jún. 8. 10:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Azert nem mondanam 😀 80kg se vagyok, bar eleg szalkas. Nekem az jon be. 40+os kar azert megvan. Fekve kimegy a 120 4* es ennyi. 8.ba kezdtem ugy 12 eve
2022. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Elég jó. Hát én fele annyit tudok fekvenyomni :D
2022. jún. 8. 11:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez hossz folyamat, de ha elvezed magat az utat is akkor mar nyertel. Sokan csak azon kattognak h mikor novok mar meg, meg melyik tapkieget szedjem. Ma karozzak hatnapon vagy hnaputan mell utan.. Teljesen mind1 😅 Ha elvezed es nyomod evekig beleadva amit tudsz, nem hagysz ki edzeseket meg aranylag normalisan kajalsz akkor jon az eredmeny
2022. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem tényleg fog
2022. jún. 8. 13:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!