Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lehet eladni a súlyeme...

Érdemes lehet eladni a súlyemelő övemet, vagy dobjam ki? Crossfittre váltok és nem tudom kellhet-e valakinek.

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy vigyem be egy edzőterembe, majd ott felhasználja valaki?
2022. jún. 12. 13:02
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha valahol van értelme a súlyemelő övnek, az pont a crossfit, hiszen ott a tréningeknek része a szakítás és a lökés. Pont hogy a konditerembe járó gyúrósoknál nincs semmi értelme a súlyemelő övnek. Bicepszezéshez és csigás letoláshoz rohadtul nem kell, alapgyakorlatokhoz pedig az erőemelő övnek van egyedül létjogosultsága, a súlyemelő övnek semmi.
2022. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csodálkozom, pont akkor akarod eladni a súlyemelő övet, mikor olyan sportra váltasz, ahol meg értelme is lenne?!
2022. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem zavar crossfittnél. Teljes testes edzést csinálok a kettlebellel. Kondiba is csak felhúzáshoz használtam. Mindegy felrektam 2 ezer Forintért, ha nem viszik el, akkor beadom egy edzőterembe és sorsolják ki.
2022. jún. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!