Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a legjobb edzés felosztás...

Mi a legjobb edzés felosztás ha már egy éve edzek viszont fáradékony vagy sok regenerációra van szükségem?

Figyelt kérdés

Alsó test felső test bontásban edzem de egy fullos felső test nagyon le amortizál másnap még csak csak végig tudom csinálni az alsó test napot de aztán az elkövetkező 2 napban használhatatlan vagyok az ágyból sincs erőm ki kellni nem hogy bármi hasznosat csináljak. Mire a hét második edzéshez érnek addigra pont regeneralodok de így szar mert folyamatosan hulla fáradt vagyok.


Milyen felosztást tudnátok ajánlani? Tekintve , hogy 2x szeretnék meg edzeni egy izmot egy héten,mert az elvileg optimálisabb mint heti 1x agyon izolálgatni


2022. jún. 12. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínülegnincs rendben az étkezésed és azt kell rendbetenno
2022. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Push pull edzes. En igy tolom. Heti 4 nap. Lábat szetszeded feszito hajlitora, tehat push + feszito, pull + hajlito. Elég 1-2 gyakorlat mindenre 1 edzesen, de igy ketszer le tudod edzeni a testreszt egy heten. 2 nap edzes 1 nap pihi. Nekem ez bejott regeneracio meg minden szempontbol.
2022. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az edzésedben lesz a hiba, tönkre van vágva az idegrendszered, azért vagy mindig hulla fáradt. Szerintem is az étrended rossz, fáradtságot okozhatja a B-vitaminok hiánya, a magnézium, kálium hiány is, szóval az étrendedet reformáld át.
2022. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tönkre van vágva ez mit jelent egész pontosan? Nem ettem elég ásványianyagot ezért kifáradt? Elkezdtem az elmúlt pár napban elkezdtem almát brokolit banant enni meg magnézium-zink-kalcium vitamint egybe meg van egy bioteches one a day multivitaminom tudom hogy szar fajta szóval azt majd lecserélem de a semminel több. Remélem ezekbe lesz elég vitamin
2022. jún. 12. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szervezetedet folyamatos stressz éri. Munkahelyi stressz, iskola, esetleg csaladi problemak, stb stb. Plusz erre rajon az a heti 4-5 edzes. Az is stressz a szervezetnek! Az idegrendszered birja egy ideig, aztan elkezd jelezni, hogy stop tesó! Faradt vagy, nincs etvagyad, nincs motivacio, nem fejlodsz, nincs erőd esetleg fogyni kezdesz izombol stb. Ezt jelenti az, hogy az idegrendszered kicsit tul van terhelve.
2022. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!