Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelne ez a teljes test...

Megfelelne ez a teljes test edzésterv?

Figyelt kérdés

Guggolás: 3x8-10

Fekvenyomás: 3x8-10

Evezés rúddal: 3x8-10

Oldalemelés: 2x8-10

Bicepsz rúddal: 3x8-10

Koponyatörő: 2x8-10


Felhúzás: 3x8-10

Fekvenyomás ferdepadon kézisúlyzóval.: 3x8-10

Húzodzkodás: 3x8-10

Vállból nyomás: 2x8-10

Kalapács bicepsz: 2x8-10

Tricepsznyújtás: 2x8-10


Kitörés: 3x8-10

Fekvenyomás: 3x8-10

Fűrészelés: 3x8-10

Mellről nyomás: 2x8-10

Bicepsz k.s.: 2x8-10

Áthúzás: 2x8-10


Az ismétlészsámokhoz ragaszkodom, mivel mlst térek át másféle számokról.


2022. jún. 22. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Vádlid nincs?

Amúgy én nem így edzek, de ha neked jó, akkor jó. Az a lényeg, hogy neked legyen jó. Most erre nem igazán lehet mást írni. A vádli hiányán kívül én egetrengető problémákat nem látok.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy ki mit változtatna rajta, mit rakna be, ki mit cserélne ki, annak semmi értelme. Írhatunk neked százan száz különböző sablont, pont ugyanannyi jelentősége lesz: semmi. Ha neked beválik ez az edzésterv, jön a progresszió, fejlődik az izom, fejlődik az erő, regenerálódsz, akkor jó. Ha nem, akkor szar. Ha az ismétlések és a sorozatok számához ragaszkodsz, akkor arra vonatkozóan is kár bármit is írni.

2022. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beraksz vádlit meg hasat, mivel ezek egyik általad leírt gyakorlatnál sem végeznek aktív munkát, akkor nem tűnik rossznak. Bár ez a 2-3 sorozat szerintem kevés.
2022. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ha neked megfelel.. en max akkor edzek ilyen keves sorozatokkal 2hetig ha kihagytam betegseg vagy vmi miatt tobbet. Am 4-5 sorozatokat csinalok mindenbol
2022. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!