Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El lehet menni személy edzőhöz...

El lehet menni személy edzőhöz úgy is, hogy csak egyetlen 1x találkozunk, amíg megnézi, hogy csinálom a gyakorlatokat, kijavít, stb.? Mennyibe kerülne kb.? Mert amúgy otthon edzem.

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
1 alkalom semmi értelme nincs… egy alkalommal nem fogod megtanulni a helyes technikákat
2022. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El lehet. Kb 5ezer
2022. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen alkalomtól mit vársz? Nyilván kezdőként szarul fogsz mindent csinálni, egyetlen alkalom alatt pedig ezen változtatni sem lehet. Ha azért kell neked személyi edző, hogy valaki pénzért föléd álljon fekvenyomásnál, és azt mondja neked, hogy szar, akkor kár a forintért. A helyes edzéstechnika kialakítása hónapok, sőt összetett gyakorlatok esetében akár több év is lehet. Persze karhajlítgatni bicepszre, meg csigás letolni trinyóra mindenki tud tökéletesen 5 perc után, amiatt megint csak ne fizess személyi edzőnek, hanem nézz meg egy videót a shopbuilder YouTube csatornáján.
2022. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem irta h kezdo lenne.. ismerosom is sok ev edzes utan fizetett egy alkalmat h javitsa ki ha van hiba
2022. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha én 10 évnyi erőemelő versenyzés után odamennék Magyarország legjobb edzőjéhez, egyetlen alkalom alatt ő sem tudná kijavítani a technikámat, ugyanis a hibák nem egy darab edzés során jönnek ki. A szembeötlő evidens hibák nyilván kijönnek egy alkalom alatt is, tehát ha szaró kutya pózban guggolsz, vagy görbe háttal húzol fel, az értelemszerűen azonnal látszik, de ennek a felismeréséhez nem is kell személyi edző, ráadásul egy alkalom alatt ezeket sem lehet kijavítani.
2022. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
10 ev versenyzes utan csak tudod szabalyosan a gyakorlatokat. Meg se adjak versenyen ha nem szabalyos... De van aki sokaig szarul nyom pl fekve es szinte csak a valla no vagy nemtud helyesen nyujtani stb. Nyilvan nem lehet a berogzodest pikk pakk kijavitani, de mar tudja h mire kell figyelnie aztan lehet gyakorolni.. max idovel ujra visszamegy onigazolasbol
2022. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó nyilván el lehet menni pár havonként, megnézetni magam, mint valami orvoshoz :D


A kérdés inkább arról szólt, hogy ez nem veszik-e parasztságnak, hogy 1x tali aztán köszi heló megyek haza edzeni?

2022. júl. 8. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért vennék? Nekik egyetlen alkalom is pénz. Leszarják, hogy te mit akarsz, csak fizess érte, aztán ők teljesítik. Ha te egy alkalmat akarsz, akkor egy alkalom, ha ötven alkalmat, akkor ötven alkalom. A személyi edzők 99 százaléka csak a pénzt látja a dologban, semmi elhivatottság vagy küldetéstudat, nyugi.

Kezdő vagy?

2022. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát, pár éve kezdő :D:D
2022. júl. 8. 21:33
 10/10 anonim válasza:
100%
Persze. Én is voltam, évek óta edzettem akkor már. Nem fájt semmim, de biztosra akartam menni, hogy amit csinálok, azt helyesen csinálom-e, minden mást megoldottam magamnak. Jófej volt, megnézte, 1-2 kivétellel azt mondta, rendben van, 8000 körül fizettem és mindenki ment a dolgára.
2022. júl. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!