Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magyar tesépítés behalt...

A magyar tesépítés behalt mostanában? Fórumok, blogok, megmondóedzőemberek stb, már alig vannak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
soundon vannak
2022. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Én tudok még jól működő fórumot, de elővigyázatottásgból inkább nem reklámozom - nehogy ez is a többi sorsára jusson ;)
2022. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha megmondóemberek alatt a Drugs Bunny-féléket érted, azt tudom mondani, hogy ma már nincs igazán igény a hozzá hasonló tájékozatlan, 2000-es évek elején megrekedt egyszerű emberek aranyköpéseire.

Vhol a youtube-on láttam egy részt az új BB rádióból, hát..szekunder szégyenérzett fogott el. Bunny flörtölget, és olyan dögunalmas témákról beszél, amit kétlem, hogy a vérmes rajongóin kívül bárkit is érdekel manapság.


A Bodybuilderen meg volt pár hasznos cikk, de összességében nem nagy veszteség a kihalása, eléggé idejétmúlt volt már, és sokszor egymásnak is ellentmondtak a cikkek.


Vmennyire talán veszített is a népszerűségéből a testépítés, d magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy aki tud angolul és érdekli még a téma, inkább külföldi edzőket/videósokat követ.

2022. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
szégyenérzet*
2022. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Tele van az oldal testépítö megmondóemberekkel.
2022. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
78%
Szerintem vannak szép számmal, csak nem annyira karakteres személyiségek vannak.
2022. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is kifulladt egy kicsit. Aki akar, lejár edzeni, tájékozódik innen, onnan, de ahogy feljebb is írják, másra, a körítésre már tényleg nincs igény. A Bunny "humora" még eladható volt a prosztó, 90-es évek mocsarában szocializálódott... embereknek, de ma már azért lényegesen több kéne ahhoz, hogy valaki ismertté váljon.
2022. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondanátok ilyen oldalakat?
2022. nov. 18. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Vége ! Lecsengett ! Zárnak be a termek, tápkieg boltok. Már nem tudják elhitetni, hogy a tàpkiegtől néz úgy ki a bajnok. Közben meg a 4-8 féle koxtól.
2022. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Én minden plázában látok ilyen boltokat. Szerintem a kondi mindig divat és népszerű lesz. Főleg a férfiaknál. Nekik nincs is nagyon más alternatíva.
2022. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!