Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magyar tesépítés behalt...

A magyar tesépítés behalt mostanában? Fórumok, blogok, megmondóedzőemberek stb, már alig vannak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
9-es: ne gondold. Egyik fiatal, huszonéves kollégám is jött azzal a héten, hogy issza a fehérjét, kreatint, de sajnos nem fejlődik úgy, ahogy szeretne. Persze, kábeles evezésektől, kis súlyos lehúzásoktól, gépes nyomogatásoktól, meg hát a fehérje-kreatin kombótól várta a csodát, azt' még én voltam hülye, mikor megjegyeztem, nemhogy venne húst, zöldséget azon a pénzen.
2022. nov. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyszerűen ez a primitív DrugsBunnyZabáljJumbot vonal halt be kicsit, és ez így van jól.

Azért manapság már elég sokan tudnak angolul, és már youtube is tele van modern normális tartalmakkal edzás témában.

Drugs Bunny meg egyre többször mondott butaságot és mondott ellent magának (pl. most éppen a Scitec facebookra oldalára gyárt tartalmat), szóval ő már inkább bohóc, mint példákép.

2023. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudnál ilyeneket ajánlani?
2023. febr. 8. 17:05
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Magyarok közül Csabai Ábelt és Három harmadot követem.


Külföldiek közül: Bioneer, Will Tennyson (bár ez inkább szórakoztató, mint tudományos, de ért hozzá)

2023. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%
#10 Nincs nagyon más alternatíva? Crossfit, kettlebell, ezekkel kapcsolatos köredzések, úszás, kerékpár, sportgyaloglás, futás és így tovább...
2023. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!