Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok jó minőségű csúszásme...

Tudnátok jó minőségű csúszásmentes szőnyeget/matracot ajánlani edzéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Életmódváltásba kezdtem és ennek részeként szeretném az otthoni edzést is beiktatni az életembe. Egyelőre 130+ vagyok, így sok feladat még nem megy, de már fogytam kb 11 kilót az étkezéssel és úszással. Otthon tornázni szeretnék, ehhez keresek olyan tornaszőnyeget, ami csúszásmentes (otthon kő van, illetve fapadló, a mostani matrac azon eléggé csúszkál, ami kényelmetlen), illetve fontos lenne, hogy a szokásos 170-180 hosszak helyett minimum 190 cm hosszú legyen, ugyanis én 195 cm vagyok, az 180as matracok nagyon rövidek emiatt :(

Ára nem prioritás, de azért örülök, ha nem kell rá 20-30ezernél többet áldozni rá. Köszi, ha próbáltok segíteni!



2022. aug. 2. 16:58
 1/2 A kérdező kommentje:
A csúszásmentességet rosszul írtam, egyrészt fontos, h a kövön ne csúszkáljon nagyon, de inkább arra vonatkozott a tulajdonság, hogy én se csúszkáljak rajta, pl a kezem ha rátámaszkodom.
2022. aug. 2. 17:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy random jógastudiótól rendeltem jógamatracit 8 ezer forintért. Azóta is imádom. Könnyen tisztítható, nem csúszik és elég hosszú.

Szóval én nem edzős hanem kifejezetten jógamatracot keresnék a helyedben

2022. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!