Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik lenne a legjárhatóbb...

Melyik lenne a legjárhatóbb út? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 hónap fogyás, és 1 év izomépítés áll a hátam mögött eddig (ténylegesen 1 éve edzek, a 8 hónap az tényleg csak a fogyásra volt jó, semmi másra), amiből 6 hónap szintentartásnyi kalórián való edzés volt.


Azért szintentartásnyi, mert féltem, hogy bezsírosodok a már egyébként sem túl szálkás fizikumomra. Nem behízni szeretnék.

Aztán később rájöttem, hogy 200-300-as többlettel minimális a zsírosodás, és mivel szintentartásnyi kalórián nem optimális izmot építeni, ezért le kell győznöm a fejemben lévő gátat és kalóriatöbbletben kell edzenem.


Sajnos ilyen az, ha az ember kövérként nő fel, és izmot szeretne építeni. Még mindig szürreális, hogy mondhatni hízni szeretnék, mivel mindig is kövér voltam, de hát kalóriatöbblet kell a fejlődéshez.


Ez a fizikum jelenleg. Mit gondoltok? Tényleg okkal félek a dolgoktól, vagy 200-300-as többlet nem fog megártani? Mi lenne a legjárhatóbb út?


[link]



2022. aug. 14. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szép munka! Nincs egy álomgenetikád, úgyhogy ebből 1 év alatt ezt kihozni nem rossz. Így tovább!

200-300 kcal többlet nem fog extrém zsírosodást okozni, de ha frusztrál, akkor szintentartó kalóriabevitel mellett is lehet fejlődni. Tudom, a tanulmányok szerint, meg a DietGainz videók szerint ez nem optimális. Valóban nem a legoptimálisabb, de gyakorlatban szintentartó kalóriakeret mellett is lehet erősödni, izmosodni. Az edzésen múlik minden, azt programozd jól és okosan!

2022. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs kép
2022. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!