Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét rendeljek...

Milyen fehérjét rendeljek myproteinről?

Figyelt kérdés

Impact whey proteint nem akarok, mert nincsen leárazva.


Ami érdekel:

soy protein isolate

total protein blend

hydrolysed whey protein

vegan diet blend

diet protein blend

impact protein blend


A szójásra hajazok. Szerintetek melyik a legjobb?



2022. szept. 5. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem bírod bevinni a napi 1,5 g/tskg fehérjét szilárd kajával? Csak mert ha a válasz az, hogy de, akkor miért vennél fehérje port? Ha pedig a válasz, hogy azt sem tudod, miről beszélek, mert nem számolod a fehérjebeviteled, akkor pláne miért vennél fehérje port? Infláció van, gazdasági válság van, négyszer annyiba kerülnek a fehérje porok és az egyéb tápkiegészítők, mint 1-2 évvel ezelőtt, és már akkor is túlárazott szarnak számítottak, amit kifejezetten csak a laikus kezdők voltak hajlandók megvenni.

Szüleiddel laksz még, és eltartanak? Csak mert el nem tudom képzelni, hogy aki magát tartja fent, magának vásárolja az élelmiszert, az képes ma még horror összegeket költeni ezekre a felesleges vackokra.

Egyébként ha mindenképpen venni akarsz valamit, akkor tök mindegy, melyiket veszed meg. Most bele lehetne menni abba, hogy mi a különbség a növényi vagy az állati fehérje között, vagy hogy mi a különbség az izolátum és a hidrolizátum között, de igazánól mindegyik egy pénzlehúzó szutyok, úgyhogy bármelyiket megveheted.

2022. szept. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Naturálban, ha te meg akarsz inni napi 30 gramm fehérjét, akkor tökmindegy. Bár ha ilyen 70-80 kilós csávó vagy, akkor nem igazán tudom elképzelni, hogy ne tudd a napi fehérje igényedet kajából fedezni. És ha már ilyeneken gondolkozol, akkor én a helyedben szénhidráttal együtt innám, edzés után.
2022. szept. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Minek költenel ilyen hulyesegekre ? Kb semmi ertelme. Attól lennel nagy darab ha tesztoszteront szurnal magadba ezek a porok semmit nem ernek. Nem versenyre mesz felesleges a tesztoszteron, feleslegesek a porok gyurd ki magad, ahogy vagy es kesz, felejtsd el ezeket a marhasagokat, nem segitenek semmit.
2022. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
epreset vagy csokisat
2022. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha pasi vagy akkor nyilván ne szójásat

Egyébként beepules szempontjabol tokmindegy. Viszont ha shakekent innad akkor ne vegant kert azok fureszporosak mindig

2022. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Léteznek még emberek, akik szerint a férfiaknál a szója nőiesedést okoz? Ti szoktatok BCAA-t inni, meg ti szoktatok felülésezni és tarkóra húzni is, igaz? A szója semmilyen mértékben nem befolyásolja a férfiak hormonházartást, ez egy ezer éves áltudományos bullshit, amit naponta cáfol meg tíz tanulmány. Persze aki Kökény Béciktől és a shopbuilderről tájékozódik, az az anabolikus kapu létezésében is hisz. A szója kifejezetten egészséges élelmiszer és tápanyagforrás:

[link]

[link]

Egyébként a mai inflációs válságban aki pénzt költ tápkiegészítőre, az nem normális. Nem elég normális kajára költeni? Senkinek nem a fehérje turmixon fog múlni a bicepsze, nyugi. Azon jobban aggódjatok, hogy a progresszíve edzés stimmel-e, mert ha nem, akkor ihatjátok bármelyik fehérje port, nem fogtok változást elérni. A felsorolt kutyulmányok közül egyiket se tudom ajánlani jó szívvel és jó ízléssel, úgyhogy nem ajánlom egyiket se.

2022. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

#6:


Csá!

Én bcaa-t iszok, felülésezek, és tarkóra húzok. Mi ezzel a gond?

2022. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az utolso valasznak csak az utolso bekezdese igaz, de az nagyon
2022. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Semmilyent.
2022. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Éss senki nem válaszolt a kérdésemre. Mindegy már rendeltem.
2022. szept. 5. 14:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!