Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire erős szerintetek...

Mennyire erős szerintetek Giant Silva?

Figyelt kérdés
Giant Silva egy pankrátor, azért tettem fel a testépítésnél a kérdést, mert a fekvenyomás az testépítő gyakorlat, és már évek óta néha eszembe jut, mennyit tud fekvenyomni. Ezzel jól lemérhető egy ember ereje. Hasonló kicsit mint Great Khali, pontosan az ő fekvenyomása sem ismert. Olvastam fórumon 628 lb x 5 ismétlést, ez kb 285 kg, illetve 700 lb max, ez 315 kg, de még 800 lb is ami 360. Ezek biztosan túlzottak, a 360 már több lenne Julius Maddox teljesítményénél ami kizárt, mert ő a legjobb most. A guggolásáról is olvastam nagy számokat, ami lehetetlen a deformált lábai miatt. Ami biztos, hogy 7 ismétlést megcsinált 180 kg-al. Erről van felvétel, és ha ebből következtetünk akkor a csúcs 220-230 között lehet valahol. Giant Silva 2 centivel magasabb nála, 218 és 175 kg. Kicsit zsírosabb is, a dereka löttyedtebb meg a melle is, de azért látszik, hogy alatta van izom, illetve volt, mert már 60 éves. A fekvenyomásáról soha semmit nem találtam. Magamhoz is viszonyítottam, én 191 cm vagyok, és a csúcson 97 kg voltam, elég zsíros én is, annyira mint ő azért nem, de volt rajtam háj, és a csúcsom 127.5 kg volt. Az övét többnek gondolom, mert a súlya majdnem a kétszerese, de a hosszú karjai miatt nem hinném a 200 fölötti súlyt. Mit gondoltok róla, hogy lehetne ezt kideríteni, vagy mi az elképzelésetek róla?

2022. szept. 11. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bitang
2022. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!