Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy felnőtt nőnek elég ekkora...

Egy felnőtt nőnek elég ekkora bicepsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30 centis a bicepszem befeszítve naturálisan, nem edzek semmit. Nincs rajta hájfelesleg, feszítéskor látszik az izom, de nem olyan nagy. Szerintetek ez elég egy nőnek, vagy kéne rá edzenem?
2022. szept. 21. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég, de a lényeg h szerinted elég-e.

egyébként nyugottan edzhetsz rá, nem lesz hirtelen 40-es karod ne aggódj :D

2022. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2-es köszi a választ. A méret nekem elég, csak egy kicsit csúcsosabb bicepszet szeretnék. (=
2022. szept. 21. 19:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondani, hogy elég, én nem mondanék ilyet. Nem kicsi, nem is túl nagy. Ezt magadnak kell leginkább tudnod, hogy ha befeszítesz, tetszene e nagyobb. Ha csúcsosítani szeretnéd, nőhet még pár centit, nagyon szép és látványos lesz! Ha edzés nélkül is olyan szép, edzéssel még szebb lesz! 💪🏼😉
2022. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleg az. Nem kell nagy kar egy csajnak eleg ha sportos.. csucsossag az genetikan mulik
2022. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Felnőtt nőként ennyi eszed van? Gyerekek versenyeznek egymással, hogy melyiknek mekkora. 😃 Borzalmas ez a világ, hogy épeszű embereknek teljesen elmegy az agya ilyen hülyeségekre. Ahelyett, hogy a karodat méregeted, inkább viselkedj úgy, mint a többi normális felnőtt nő. Sok sikert hozzá.
2022. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! (= Régebben edzettem rá egy kicsit, de akkor még vékonyabb voltam, de csúcsosabb bicepszem volt kb. 26-27 centis, és egy vastag ér futott át a bicepszemen az viszont nem tetszett, abba is hagytam az edzést. De azóta már eltelt pár év és a felkarom ez idő alatt megvastagodott, de a bicepszem meg már nem olyan csúcsos mint amilyen volt. Lehet hogy elkezdek rá megint edzeni hogy formásabb legyen egy picit. =)
2022. szept. 21. 20:49
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
nem elég. menzás marika néninek 45 centi.
2022. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös Köszönöm az észosztást, de ilyen jellegű válaszra nincs szükségem! Ha meg valami nem tetszik akkor tekerj tovább légyszíves.
2022. szept. 21. 20:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Méretre teljesen átlagos. Egyszer azt olvastam, 29 cm az átlag nőknél. Ebből még nem lehet tudni, mennyire izmos. Ha izmosabbat szeretnél, csinálj karizom erősítő gyakorlatokat.
2022. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szép karod lehetett! Szurkolok neked, hogy élérd ismét a csúcsos formát! 💪🏼☺️
2022. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!