Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Három fekvenyomást és három...

Három fekvenyomást és három tolódzkodást azt lehet összesen 6 tricepsz sorozatnak is számolni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a tricepszed elég alapvetően dolgozik a fekvenyomás és a tolódzkodás mozgásmintájának végrehajtása közben, ezért értelemszerűen igen. Éppen ezért mondjuk mindig, hogy aki végez nagy súlyos fekvenyomásokat és plusz tárcsás tolódzkodásokat (esetleg még ferde padon is nyom, vagy kézi súlyzóval is nyom), annak naturál hobbigyúrós szinten nem a trinyó izolálgatásán fog múlni a jó kar.
2022. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem tiltja senki.
2022. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát, véleményem szerint igen. Én teljes test edzést végzek, tricepszre csak hébe-hóba nyomok valamit, mégis egy erős pont rajtam a tricepsz. Fekvenyomni és tolódzkodni szoktam én is. Néha egy kopinyatörő vagy tricepsznyújtás elég is.
2022. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kivétel ha szűk fogással nyomsz.
2022. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarjunk már mindent megúszni, mindenből a lehető legkevesebbet csinálni. De komolyan már csomóan jönnek azzal h hát én nem tricepszezek külön vagy csak alig mert nyomok fekve meg én nem bicepszecek mert a hát gyakorlatoknál úgy is fejlődik. Aztán sehogy se néznek ki az ilyen emberek. Bicepszre meg tricepszre is mehet külön 10-12 sorozat hetente minimum. Nyugi nem fogod túl edzeni egyik izomcsoportot se attól h te még fekve is nyomsz meg keményen hátazol, 10-12 sorozat mehet izoláltan.
2022. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, le vagy maradva de ez még változhat.
2022. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!