Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap teljes teste edzés...

3 hónap teljes teste edzés után lehet már PHUL-re váltani? Vagy az ilyen kis ismétlésszámos edzések még fölöslegesek?

Figyelt kérdés

kb. ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]


2022. nov. 5. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy sima felosztás, az egyik felében kevesebb ismétlésszámmal, a másikban pedig több.


A kérdést igazából nem értem.. "3 hónap teljes teste edzés után lehet már PHUL-re váltani?"


Te azt hiszed, hogy számít valamit a felosztás?

A heti 3 teljes test edzéssel is ugyanazt érheted el, mint bármelyik más felosztással/módszerrel.


Progresszív, kemény edzések, magas fehérjebevitel, megfelelő regeneráció. Ez minden felosztásra érvényes..


"Vagy az ilyen kis ismétlésszámos edzések még fölöslegesek?"

A 4 ismétlés is tud izmot építeni, az 5 ismétlés is, a 6 is, a 7 is és így tovább.. Olvasgass még kicsit a témában szerintem.

2022. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

"3 hónap teljes teste edzés után lehet már PHUL-re váltani?"

Nem lehet. PHUL-re váltani csak 4 hónap teljes testes edzés után lehet.

2022. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem ezen fog múlni a fejlődésed.
2022. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan nyomd
2022. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 honap utan inkabb meg ne terheld magad kis ismetleses, nagy sulyos halado edzestervvel.
2022. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyreszt azert ne, mert 3 honap edzes utan meg senkinek sem olyan jo a kivitelezese huzasban, nyomasban, guggolasban. Plane nem egyedul. Masreszt a kerdesed miatt se. #iykyk
2022. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után lehetne akkor?
2022. nov. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!