Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány óra fele vannak a legkeve...

Hány óra fele vannak a legkevesebben az edzőtermekben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyóc óra fele
2022. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szinte mindig van valaki. Annyit tehetsz hogy nem délután-este mész.
2022. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Terem válogatja. Jártam olyan teremben, ahol egész nap teltház volt, de olyan teremben is, ahova élből csak egy maréknyi ember járt, pedig egy teljesen korrektül felszerelt hely. Jelenleg olyan teremben edzek, ahol a reggel és az este teltház, de a nap középső szakaszában nagyon kevesen vannak. Térképezd fel, hogy a te termedben mi a szokás. Élből nagyon kevesen engedhetjük meg magunknak, hogy abban az időpontban menjünk edzeni, amikor ideális. Nekem pl. a jelenlegi munkahelyem mellett esélyem sincs este 7 előtt terembe menni. Gondolom neked is az időbeosztásod és a munkád fogja megszabni azt, hogy mikor van lehetőséged lejárni.
2022. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dél körül
2022. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott. Reggel 8-9 és déluten 13-14 óra között. Ilyenkor aki munka/suli előtt megy már végzett, a suli utániak ezután esnek be, a munka utániak pedig 16-18 óra között kezdenek jönni.
2023. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjfélkor általában kevesen vannak.
2023. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!