Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bolgár guggolás helyettesíthet...

Bolgár guggolás helyettesíthető ezzel a gyakorlattal?

Figyelt kérdés
Pontos nevét nem tudom, de lényeg hogy van előtted egy 60-70 cm magas emelvény, arra lépsz fel hol egyik hol másik lábaddal kb. 8-12 ismétlés erejéig. Kézisúlyzókkal a kézben növelve a progresszión, hasonlóan a bolgár guggoláshoz.

2023. jan. 2. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
A bolgár guggolás csak egy kiegészítő gyakorlat, egy szimpla izoláció. Miért kéne helyettesíteni?
2023. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ok, valóban nem pontos a kérdés, de a lényeg azért érthető lett volna szerintem.


Mert úgy érzem túl sok rudas guggolást végzek (négyfejű combizomra mást nem is csináltam eddig), de túl sok a nehéz, gerincet terhelő sorozat ezért visszább vennék ebből, helyette meg keresem a megfelelő izolációs gyakorlatot combra.

2023. jan. 2. 23:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked működik ez az emelvényre lépkedős izoláció, akkor hajrá! Nem tudom, hogy mi különböteti meg pontosan egy kitöréstől, de ha neked jó emelvényre lépkedni, akkor csináld. Ha komfortos, szereted csinálni, tudod hozni benne a progressziót, akkor miért ne?
2023. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

- miert nem jo neked a bolgar guggolas?

- ha a gerincet akarod kimelni, miert nem csinalsz labtolast guggolas helyett?

2023. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elérni a progresszió az emelvényre lépéssel.

Rúd helyett esetleg kézisúlyzós bolgár?

2023. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek a kínba nem tudnak mit kitalálni. Személy szerint csak guggolok és felhúzok, a lábaim köszönik, erősek és jól néznek ki. Natúrba, hobbistaként nem kell ezt túlgondolni.
2023. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
A bolgár guggolás mjnden, csak nem izoláció gyakorlat. Az egyik legösszetettebb láb gyakorlat.
2023. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Bolgár guggolás mióta izoláció? Több ízületben is flexió jön létre. Lábnyújtás, na az izoláció.
2023. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!