Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Áthúzás jó gyakorlat?

Áthúzás jó gyakorlat?

Figyelt kérdés
Elég megosztó, hallottam már h semmi értelme, nem edzi meg a mellizmot. Vannak akik esküsznek rá, hogy nagyon hasznos, hatékony. Érdemes beilleszteni a melledzésbe vagy sem? Erről van szó ha vki nem tudná: [link]
2023. jan. 3. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik legrosszabb és legfeleslegesebb mellgyakorlat. Ha te szereted csinálni, akkor csináld, de a helyedben mindenképp a nyomásokból vinném be a mellizom fejlesztéséhez szükséges intenzitást és volument.
2023. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem szeretem, kényelmetlen az a póz meg nem túl gerincbarát. Néha szoktam kiegészítésként mert neves testépítők is mondták h hasznos de az alap a kétkezes meg egykezes nyomások meg a tárogatás. Viszont ha tényleg nem ér semmit akkor elhagyom teljesen.
2023. jan. 3. 02:09
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Rommá koxolt emberek edzéseit, és sok esetben a tanácsait el kell felejteni, ha naturál vagy!

Én is azt mondom, amit #1, az egyik legfeleslegesebb mellgyakorlat. Eleve a mellizomnak az a funkciója, hogy a két felkarodat közelítsd egymáshoz, ez az áthúzás esetében nem valósul meg. Szerepet kap még a széles hátizom, viszont kicsi a mozgáspályája, illetve a tricepsz, ami stabilizáló szerepet kap. Szóval úgy összességében az áthúzás több izmot is edz valamennyire. Én ezt pláne, ha naturál vagy, nem erőltetném, mivel ennél sokkal hasznosabb gyakorlatok is vannak.

2023. jan. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik leginkább túlértékelt mellgyakorlat úgy 1989-ből
2023. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A melledzésedbe szeretnéd ezt beilleszteni?

Hány munkasorozatot tolnál?

2023. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arnold is csinált árhúzást, szóval korábbi gyerek az mint 89'.
2023. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!