Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kedvenc gyakorlatom az áthúzás...

Kedvenc gyakorlatom az áthúzás? Felesleges?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy felesleges gyakorlat, de nekem ez a kedvencem, olyan jó érzés, mint egy nyújtózkodás reggel.

2017. jún. 11. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás mellett kiegészítőgyakorlatnak jó az.
2017. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó gyakorlat, egyáltalán nem felesleges.
2017. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj senki nem azt mondja, hogy ha szereted az áthúzást akkor tilos kiegészítésnek használni, mert visz a rendőrség. Csak az a lényeg, hogy egy kiegészítő gyakorlar ne menjen egy fontosabb (jelen esetben nyomó) gyakorlat rovására.
2017. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha neked ez jó, akkor csináld.
2017. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tukrozi a gyakorlat minoseget az, hogy mennyire esik jol csinalni.
2017. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
De attól meg csinálhatja, ha neki jól esik. Baja nem lesz tőle, max fölösleges.
2017. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem folosleges. De ne ez legyen a fo gyakorlat mellre, hanem fekvenyomas. Vagy fekve nyomas kezi sulyzoval. En is szeretem az athuzast, de pl nagyobb sulynal, 22-24 kg felett mar nagyon huzza a hatam. De lehet en csinalom sza#ul. Ezert ritkan szoktam csinalni.
2017. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés? Én már attól sokkot kapok, hogy el kell vinnem A-ból B-be a közel 40 kilós súlyzót. Aztán a kínlódás, hogy a por az arcomra hull, az olajszagú markolat és a kellemetlen kikászálódás a súlyzó alól mikor már dög fáradt vagyok. És mindezt az elülső fűrészizomra, ami ezen kívül még számtalan más gyakorlat során segédizomként úgy is leterhelődik.

De ez én vagyok.

Viszont ha valaki azt mondaná, hogy mondjuk a kitörés felesleges akkor is csinálnám. Mert jó érzés. Bár főként túl lenni rajta de az már mellékes.

2017. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jobb a fekvenyomas, akkor minek az athuzas?
2017. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha mellette vannak nyomások, akár csak maga a fekvenyomás akkor jóvan úgy
2017. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!