Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testépítős könyvet...

Milyen testépítős könyvet olvassak?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb könyv amit érdemes lenne tanulmányoznom? Leginkább az edzés és regeneráció rész érdekelne a könyvből. Mit olvassak el? Arnold Schwarzenegger könyve mennyire felel meg a mai kornak?
2023. jan. 15. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

a "Az utam a csúcsra"-ra gondolsz? Én 10 éve olvastam, és abszolút jó. A súlyzókat azóta is ugyanúgy lehet emeleni, azóta is ugyan az a gravitáció és ugyan olyan mozdulatok stimulálják az izmokat.

Én pl azt ajánlottam volna, meg a fegyencedzés című könyvet :) Illetve Torma Valentin youtube csatornáját. Gyorsabban és többet ad mint bármi kb.

26/F

2023. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

"Arnold Schwarzenegger könyve mennyire felel meg a mai kornak?"

Semennyire. Az egy marketing könyv, amit Arnold csak jóformán poénból írt (ezt több interjúban is lenyilatkozta). Nem könyveket kell olvasni, hanem tanulmányokat (pl. PubMed), továbbá szakmai podcastokat és edukatív videóanyagokat hallgatni/nézni a témában (pl. DietGainz, Három Harmad, Jeff Nippard, Jeremy Ethier, Mario Tomic, stb.).

2023. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

"azt ajánlottam volna, meg a fegyencedzés című könyvet"

1-es. a fegyencedzés című könyvet? az a könyv tíz éve is ciki volt. azt csak reklámfogásból írta a szerzője. az csak egy kamu propaganda a súlyzós edzés ellen. ráadásul semmi köze a testépítéshez. vannak jó street workoutos könyvek de a fegyencedzés pont nem az. azt kezdőnek még véletlenül se ajánlanám. pláne nem akkor ha testépítés a cél.

2023. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

:)


rengeteget lehet tanulni a leírtakból, az izmok mozgásáról, hogyan működnek, regenrációról, szabályos mozgásokról.


Gratulálok a elpontozáshoz!!


Olyat hallottatok már, hogy értelmezni azt amit olvasol?

2023. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos, vagy nem sajnos, de Arnold könyve nem állja meg a helyét ma. Régebben sem állta meg, de akkor még azt gondolták az emberek, hogy az a jó, ami oda le van írva.

Gyakorlatilag, ha itt lenne előttem Arnold sem fogadnék meg semmi tanácsot, amit Ő mondana, mert gyakorlatilag sík hülye volt az edzéshez.

Őt, és még nagyon sok testépítőt nem a tudása, hanem a genetikája vitt oda, ahova.

2023. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Konstantin youtube csatornája.

[link]

2023. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
2023. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Egy edző talán jobban segíthet, nem elég elolvasni valamit, én is évekig szarul csináltam sok mindent, mert félreértettem. Gondolod, hogy focizni is megtanulnál könyvekből? Nyilván nem, csinálni kell, gyakorolni, a hibákból tanulni, és aztán lehet hozzá olvasni.
2023. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
23%
Inkább egy komoly edzőt keress.
2023. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Győzikétől a "Majmok bolygója" című könyvet szoktam olvasgatni esténként. Győzi az íráshoz az inspirációt abból merítette hogy pár éve a Fitbalance-on megnyert egy olyan kategóriát, amit csak neki nyitottak, és amiben egyedüliként indult. Nem túl nehéz olvasmány, mert csak képek vannak benne ;)
2023. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!