Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Széles vállam és hátam van,...

Széles vállam és hátam van, egész jó a mellizom is, a kar viszont nehezen reagál, tippek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

bicep curl, kisebb sullyal de nagyobb ismetlesszammal, egjen az izmod rendesen!!


hajra!

2023. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tobb infot.. Miota edzel, mit es mennyit csinalsz karra, mivel edzed egyutt stb
2023. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál, több szem többet lát, az se biztos hogy reálisan látod magad
2023. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam annyiban hasonló a helyzet, hogy a hát, tricepsz szépen fejlődik, a mellizom kis túlzással arra is növekedéssel reagál ha két fekvőtámaszt csinálok, de a bicepsz, váll lassan jövöget. Nálam a gyenge pontom az alkar, csukló. Hamar fárad és lassan erősödik. Ez annyira így van, hogy a velem edző csajom alkarja, bicepsze jóval erősebb, mint az enyém, jóval nagyobb súlyokkal elbír és méretben se nagyon marad le ezen a téren, miközben harminc kiló van köztünk. Ott van valahol a különbség gyökere, hogy ő örökmozgó volt, hat éves korában kezdte a sportolást és azóta szünet nélkül tolja. Onnantól máig úgy megy fel a kötélen láb használata nélkül, mintha nem is lenne testsúlya. De edzésen kívül is mindig lógott valamin. Én jóval később kezdtem komolyabban edzeni. Ez óriási előny neki. Külön extra, hogy nem is edz karra, csak elvétve, hogy lássa így is mit fejlődött. Használok fogáskönnyítőt és csinálom, aztán alakul.
2023. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!