Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud jó női kondi...

Valaki tud jó női kondi termet Budapesten?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Tesom is ilyenbe jar a bnojevel. Meguntak a bamulast, beprobalkozast. Aztmondta igy nyugodtabban tudnak edzeni. Vhol ertheto
2023. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

2-es

Egy kisvárosi edzőteremben kezdtem el edzeni, ahova mindenféle nép jár és ezzel nincs is semmi baj, viszont akadtak olyan esetek, amikor igen is kellemetlenül éreztem magam. Nem feltétlenül azért, mert bámulták fenekem.

A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat!

2023. febr. 22. 10:51
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

Ha vannak is, biztos nem olyan jól felszereltek. Konditerembe edzeni jár az ember, nem ugrabugrálni meg szelfizni, ergo a női konditerem okafogyott.

N

2023. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15%

Én járok konditerembe és a legtöbb nő babasúlyokkal dolgozik, vannak akik sminkben edzenek meg milyen csuda divatos ruhákban, guggolni persze túlzás, de a combtárogató persze alapgyakorlat minden edzésen.


Ergo ha valaki női konditermet akar, akkor azért a felszereltségen eléggé jól lehet spórolni. Fekvenyomópad ugye nem kell. Egykezes súlyzók max 5 kilókig kellenek. De ha nincs combtárogató, akkor a terem be is zárhat.


:))

2023. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
6. kerület Amazon fitness. Csak nőknek.
2023. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos igaza van, a csajok nagy része csak dumálni meg szelfizni jár. Tököm tele van velük, mikor útban vannak kitörésnél meg fél órán át üldögélve dumcsiznak egy gépen, rosszabb esetben kettőn. Ráadásul ha rajtam edzésen ennyi smink lenne, mint ezeken, öt perc után hívnák az állatvédőket, hogy megszokott egy panda.


Mondom mindezt nőként. A csinos ruhákkal nincs bajom, én is szeretek csinos lenni a teremben is. Feltéve, hogy az adott ruha tökéletesen el tudja látni a funkcióját.

2023. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

"magamat is annak tartom"...

Gondolom mellé még a világ szépének,a legtökéletesebbnek. Ki minek látja magát ugyebár...

Gondolom, pont a legtöbb nő az ilyenek miatt akar női konditerembe járni,mert nem akar ilyen lenézéseknek kitéve lenni.

De felesleges mert a nők között is vannak jócskán olyanok akik lenézik a kezdőket. A tipikus műszájú felfújt mellű pasipénzén élő plasztik cicák pont ilyenek... Bár mondjuk az ilyenek nem nők...

2023. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem mind1 mit csinalnak mert ugyse birjak el amivel edzek es a gepecskeket is elfoglalhatjak 😀 Csak parat hasznalok. Ha meg vki ott telefonozik raszolok hogy csinalja vagy menjen arebb
2023. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
Szia Hölgyem IV. Ker Király utca Holiday fitness várunk szeretettel, puszi Abdul
2023. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%

Mért pontoztátok le a válaszomat? Nem tetszik amit írtam? A legtöbb nőnnek derogál komolyan edzenie. Egykezes súlyzókból 2 kilósokkal is képesek edzeni. Értem én, kevesebb izom, kevesebb tesztó. De mégis egy életerős felnőtt nőnek hol elég a 2 kilós súly? Persze a 10 kilós popsiizolálgatás megy ezerrel, de a nagy súlyoknak a közelébe se mennek, az edzéseik felét végig sétálják. Nem egy nőt láttam egyszerre telefonozni és lábgépen edzeni. Biztos olyan terminátorok, hogy ők egyszerre csetelnek és gyúrnak is. Egyszer pasitól is láttam ezt mondjuk.


Tiszta bohózat ez az egész. Női konditerembe elég lenne pár futópad, pár egykezes max 5 kilóig, comtárogató (puncigép) nélkül azért senki se nyisson termet, nem lesz ügyfélkör.


Szeretem ha egy nő keményen edz, szívmelengető látvány. ezerből olyan 5-10 nő csinálja, de az nagyon jó.


A másik amit nem értek, hogy sok bombanő edz pasik között. Hogyha ők kibírják a pasikat, akkor mégis ki ne bírná ki?

2023. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!