Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Három hete kezdtem el edzeni,...

Három hete kezdtem el edzeni, de nem érzem, hogy erősödtem volna. Ez normális?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy 3 hét az kevés időnek számít, ezért külsőleg nem is várok semmit, de az lehetséges, hogy erőszintben sem változik semmi? Maximum egy kicsit lettem erősebb.


16/F


2023. ápr. 7. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
3het?haver ezt te se gondolod komolyan,években merhető
2023. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted a testépítésben 3 hét az mekkora időnek számít?🤣🤣
2023. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Maximum egy kicsit lettem erősebb"

3 hét alatt pont ennyit lehet elérni. Az erőnövelés olyan, mint az izomépítés: hónapokban, de leginkább években mérhető. Az első időszakban az egyén amúgy sem tudja, hogy mi fán terem az edzés vagy a sporttáplálkozás, úgyhogy amíg az alapok mind tudás, mind tapasztalat szintjén nem betonozódik be, addig ne is várj látható/érezhető fejlődést semmilyen téren. Ha egy fél év után is ez a benyomásod, akkor kezdj el agyalni azon, hogy mit csinálsz rosszul.

2023. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hét az szinte semmi, ezért is adják fel sokan, mert elején nem vesznek észre semmit, aztán kész, nincs motiváció...
2023. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kicsivel is erősebb lettél, már azt jelenti, hogy jó úton jársz!

De türelmesebbnek is kell lenned

2023. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, egy komolyabb erőszint, vagy izomtömeg növekedés években mérhető, milyen 3 hétről beszélsz?
2023. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem önmagában az edzéstől leszel erősebb, mellé kell enni rendesen és eleget kell aludni.
2023. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ennyi idősek alatt, ez reális.
2023. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üdv az edzés világában.Hát lehet most kiábrándító leszek de fontos hogy reális képed legyen ha belefogsz ebbe a tevékenységbe.

Évek kellenek.

Te még a gyakorlatokat sem tudod pontosan,tökéletesen kivitelezni.Most tanulod!

A koncentráció, azaz izomérzet meg olyan apróság ami valakinek 1 év után sincs meg.

"Nem érzem a hátamat,hiába csinálom","nem fejlődik ez meg az" stb..

Szval türelem és kitartás!!

Azért hogy ne szegjem kedvedet azt még hozza teszem hogy legesleg jobb kezdőnek lenni.Látvanyos és motiváló szokott lenni hogy viszonylag kevés ráfordítással gyorsan reagálnak az izmok a kihívásra.Ez az az idószak amikor leggyorabban nő az izom!

2023. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!